Neler Yeni

Yardım iPhone 7 vs iPhone 8

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Enes Sayar
hocam bu fiyat bandında ip X'ten uzak durun, çoğu ekranı değiştirilmiş veya tamir görmüş gibiler, araba piyasasındaki scirocco gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Burak Parlak
hocam kusura bakmayın çok fazla soru sordum ama iphone 8 plus da ne kadar ekran süresi alıyorsunuz belirtebilirmisiniz ?
her soruyu cevaplarım sorun yok, 16 saat ne yaptığınıza göre değişiyor çok oyun oynarsanız daha hızlı gider günlük sadece arama instagram whatsapp ise 12 13 saat gider

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATIF SARAÇOĞLU
hocam bu fiyat bandında ip X'ten uzak durun, çoğu ekranı değiştirilmiş veya tamir görmüş gibiler, araba piyasasındaki scirocco gibi
bilgi için sağolun hocam zaten iphone x almayı pek fazla düşünmüyordum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

her soruyu cevaplarım sorun yok, 16 saat ne yaptığınıza göre değişiyor çok oyun oynarsanız daha hızlı gider günlük sadece arama instagram whatsapp ise 12 13 saat gider
hocam telefondan zaten oyun oynamıyorum iphone a geçiş yapma sebebim de android in instagramda ki kalite kaybı yüzünden

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,512
İsim
Oğuz Oğuz
Merhabalar iPhone 7 veya 8 e geçmeyi düşünüyorum telefonda clash royale bile oynamıyorum sadece instagram WhatsApp Spotify arada YouTube vs için kullanıyorum ve de ip 7 ile 8 arasında yaklaşık 1000 TL gibi bi fark var bu parayı vermeye değer mi yoksa ip 7 benim işimi görür mü sizce Fikirlerinizi Belirtirseniz sevinirim iyi forumlar!
8 al

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Gozalak
ben de sizin gib sadece whatsap ins face vs için kullanıyorum telefonu. redmi note 10 pro yu satıp 7 alım batarya 1 gün rahat götürüyor beni.değişmiş tabi almadan önce....2300 tl ye aldım....

ama se 2020 alasım vardı ileride onu almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATIF SARAÇOĞLU
ben de sizin gib sadece whatsap ins face vs için kullanıyorum telefonu. redmi note 10 pro yu satıp 7 alım batarya 1 gün rahat götürüyor beni.değişmiş tabi almadan önce....2300 TL ye aldım....

ama se 2020 alasım vardı ileride onu almayı düşünüyorum
bilgi için sağolun hocam :)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,921
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Merhabalar iPhone 7 veya 8 e geçmeyi düşünüyorum telefonda clash royale bile oynamıyorum sadece instagram WhatsApp Spotify arada YouTube vs için kullanıyorum ve de ip 7 ile 8 arasında yaklaşık 1000 TL gibi bi fark var bu parayı vermeye değer mi yoksa ip 7 benim işimi görür mü sizce Fikirlerinizi Belirtirseniz sevinirim iyi forumlar!
Oyun için iki telefon bataryası da seni ciddi üzer bilgin olsun

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
iPhone 3gs ios 6 iPhone 4 ios 7 de kaldı 4s ios 9.

Buna istinaden söylüyorum 6s den 1 sene sonra 7 gitme ihtimali var ve diğer telefonda kelime oyunlarıyla iPhone 7 den 1 sene sonra gideceğini düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,585
Üyeler
151,577
Son üye
Umutkvnc
Top Bottom