Neler Yeni

İphone 7 şarj aleti çakma mı orijinal mi almalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hakan Taş
Bütçe
200
Arkadaşlar 4 senedir kullandığım şarj aletimi kaybettim. Orijinal almak istiyorum ama çok pahalı çakma şarj aleti sorun çıkartır mı? Önerdiğiniz çakma firma var mı.

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    28.3 KB · Hit: 47

HoYeon Jung

80+ Gold
Arkadaşlar 4 senedir kullandığım şarj aletimi kaybettim. Orijinal almak istiyorum ama çok pahalı çakma şarj aleti sorun çıkartır mı? Önerdiğiniz çakma firma var mı.
Sorun çıkarmaz da, yavaş şarj falan olur. Zaten 1 ay sonra değişeceksiniz. 1 kere para verin, düzgün olsun.

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Orijinal almanı tavsiye ederim. Çakma ürün ile sorun yaşama olasılığın çok yüksek.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Çakma değil de Spigen, Anker, Baseus, Ugreen gibi güvenilir bir markanınkini tercih edin hiç olmazsa. Çakmalar riskli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer
Reis bence orijinal al bizde çakma ve orijinal var çakma çok ısınıyor ve yavaş şarj ediyor orijinal de ısınıyor ama aşırı derecede degil sen üçe beşe bakma orijinal al

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
kanka o fiyata spigenden 30 watt alırsın bu bence enayilik

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hakan Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal şarj aletleri ne kadar veriyor ki çok bilmiyorum bu konuları technopat da açtım bir konu adam orijinal adaptör iyi değil dedi

Ekler

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    17.8 KB · Hit: 31

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Batuhan Divrik
İphone 12 kullanıcısıyım spigen 27w olan sarj aletini kullanıyorum ortalama 150 tl ye bulabilirsiniz o alacağınızdan kat ve kat daha iyi ve daha ucuz.

Gocer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Göktuğ Göçer
çakma şarj aleti pil sağlığını çok düşürüyor diyolar eğer telefonun sağlamsa birkaç sene daha kullanırım diyosan kesinlikle orjinal almanı öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,472
Üyeler
155,427
Son üye
RoverGonna
Top Bottom