Neler Yeni

iPhone 8 için şarj kablosu önerisi

kaan07

80+ Bronze
Öncelikle hayırlı geceler. Elimde iPhone 8 var fakat ne adaptör ne de kablosu mevcut. İlk sorum elimde 5v 2a orijinal xiaomi adaptörü ile şarj etsem sorun olur mu?

ikinci olarak 100 150 tl civarı düzgün kablo önerir misiniz? ben biraz baktım aşağıya bırakıyorum kaliteleri nasıl bilemediğim için öneri istiyorum. İlla alttakilerden birisi olmasına gerek yok daha iyisi varsa onlar da olur. Bir de mfi diye bir olay varmış şart mı o ?

donanimci98

80+ Bronze
Aldığın kablo mfi lisanlı olsun. Lisans yoksa bilinmeyen aygıt vs diyebiliyor. Orijinal adaptör olması yeterli. Sorun olmaz.

kaan07

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldığın kablo mfi lisanlı olsun. Lisans yoksa bilinmeyen aygıt vs diyebiliyor. Orijinal adaptör olması yeterli. Sorun olmaz.
peki bu attiklarimda o mfi denen olay var mı ? veya mfi olan uygun bir kablo önerir misin rica etsem

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,615
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Baseus ligthningde önermem 2 tane lightning 1 tane type c kablosunu kullandım 2 lightning ölü type c olanı 2 senedir yaşıyor

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arif Dağcı
peki hocam ikisinden hangisini alayım hangisini önerirsiniz
Hocam adaptörünüze uygunsa bunu alabilirsiniz mfi lisanslı bende kullanıyorum gayet kaliteli
Belkin BoostCharge Pro Flex Örgülü USB Tip C - Yıldırım Kablosu (1M/3,3FT), MFi Sertifikalı 20W Hızlı Şarj PD Güç Dağıtımı - Pembe https://amzn.eu/d/aQCmBmb

kaan07

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam adaptörünüze uygunsa bunu alabilirsiniz mfi lisanslı bende kullanıyorum gayet kaliteli
Belkin BoostCharge Pro Flex Örgülü USB Tip C - Yıldırım Kablosu (1M/3,3FT), MFi Sertifikalı 20W Hızlı Şarj PD Güç Dağıtımı - Pembe https://amzn.eu/d/aQCmBmb
adaptörün girişi type A hocam bu olmaz maalesef teşekkürler yine de

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,615
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

kaan07

80+ Bronze
hocam spigen biraz bütçeyi aşıyor yukarıda arkadaş baseus ve hypergear marka iki tane kablo attı ya onlardan birisini alsam iyi olur mu acaba bir de mfi lisanslı diyor o avantajı da var. bir de sizce o ikisinden hangisini alayım

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,615
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
hocam spigen biraz bütçeyi aşıyor yukarıda arkadaş baseus ve hypergear marka iki tane kablo attı ya onlardan birisini alsam iyi olur mu acaba bir de mfi lisanslı diyor o avantajı da var. bir de sizce o ikisinden hangisini alayım
Hypergear alabilirsiniz baseus lightningde önermem yorumları iyi

Top Bottom