Neler Yeni

iPhone 8 Plus’tan iPhone 11’e geçmek

Cem19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
cem erdemir
Merhabalar, yaklaşık 2.5 senedir kullanmakta olduğum iPhone 8 Plus’ı Hepsiburada’nın başlatmış olduğu geri alım kampanyasına vererek yeni bir iPhone 11’e geçmeyi düşünüyorum. Cihazımın bütün fonksiyonları çalıştığı için kampanya dâhilinde 4100 TL gibi
bir fiyat biçiyorlar. Yani iPhone 11’e geçmek için yaklaşık 3000 TL gibi bir meblağ ödemem gerek. Sizce mantıklı mı, ya da iki model arasında çok büyük farklar bulunuyor mu? Benim gözüme tek çarpan 11’de Face ID olması.

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Mantıklı çok güzel bence

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan
mantıklı bence alabiliyorsan iphone 12 alabilirsin bir şekilde indirimleri falan bekleyip

Aware

80+ Silver
Eşekten ata binmek tabiri uygun olur.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Ekran olarak pek bir gelişme olmayacak, hatta gerileme olacak. 401 PPI'dan 326 PPI'a düşeceksiniz. Bir diğer deyişle FHD'den HD+'a düşeceksiniz.

Hız ve kamera konusunda belirgin şekilde iyileşme olacak.

Touch ID'yi ilk başlarda çok arayacaksınız.

8 Plus hâlâ çok iyi bir cihaz. Ben olsam gittiği yere kadar kullanıp para biriktirip iPhone 12 veya eylülde çıkacak olan 13'ü almaya çalışırdım.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
8 Plus kullanıyorsan cihaz problem çıkarana kadar kullanmanı öneririm. hala gayet iyi bir cihaz.

Eeprom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Emre
Ekran olarak pek bir gelişme olmayacak, hatta gerileme olacak. 401 PPI'dan 326 PPI'a düşeceksiniz. Bir diğer deyişle FHD'den HD+'a düşeceksiniz.

8 Plus hâlâ çok iyi bir cihaz. Ben olsam gittiği yere kadar kullanıp para biriktirip iPhone 12 veya eylülde çıkacak olan 13'ü almaya çalışırdım.
Hayretle okudum diğer yorumları, ben 7 Plustan sırf ekran performansı hissedilir derece kötü diye geçmedim 11 modeline :D Burada herkes iyi olur falan demiş neye göre kime göre :D 11 Pro olsaydı geçiş mantıklı tabi. Ama bu şartlarda 8 Plus ile devam etmek daha mantıklı dediğin gibi.

Cem19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
cem erdemir

Peki 11 batarya konusunda nasıl? 8+’ın şarjı biraz hızlı bitiyor da.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Peki 11 batarya konusunda nasıl? 8+’ın şarjı biraz hızlı bitiyor da.
Net verilerle konuşursak:

Apple iPhone 8 Plus review

Apple iPhone 11 review

Cem19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
cem erdemir
Hayretle okudum diğer yorumları, ben 7 Plustan sırf ekran performansı hissedilir derece kötü diye geçmedim 11 modeline :D Burada herkes iyi olur falan demiş neye göre kime göre :D 11 Pro olsaydı geçiş mantıklı tabi. Ama bu şartlarda 8 Plus ile devam etmek daha mantıklı dediğin gibi.
Aslında ben de 11 Pro’ya geçmek istiyorum ancak fiyatları çok yüksek. İnternette 13.900 TL’lik bir fiyat etiketiyle satışta, o kadar para vermeme değecek bir iş yapmadığımdan benim için gereksiz olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Net verilerle konuşursak:

Apple iPhone 8 Plus review

Apple iPhone 11 review
Video oynatma konusunda bayağı fark atmış doğrusu

Top Bottom