Neler Yeni
  • Sizlerin forumda daha keyifli ve sorunsuz vakit geçirmesi adına gece saatlerinde bakım ve güncelleme çalışmaları yapılacaktır. İşlemler sürerken kesintiler yaşanabilir.

iPhone a samsungdan daha fazla para vermeye değermi.

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eren
arkadaslar yeni telefon alacagim s24 plus modeli hosuma gidiyor ultra koseli olmasa onu dusunucektim iphone hic kullanmadim alirsam 15 dusunuyorum ama arada fiyat farkı var 10 k ortalama aradaki farka deger mi iphone kullanmadigim icin hızı ozellikleri vs hiç bilmiyorum herkes iphone farkli kafa diyorlar samsung kullanalar iphoneye gecince samsungun yuzune bakmam diyor cidden bu kadar fark varmı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr
arkadaslar yeni telefon alacagim s24 plus modeli hosuma gidiyor ultra koseli olmasa onu dusunucektim iphone hic kullanmadim alirsam 15 dusunuyorum ama arada fiyat farkı var 10 k ortalama aradaki farka deger mi iphone kullanmadigim icin hızı ozellikleri vs hiç bilmiyorum herkes iphone farkli kafa diyorlar samsung kullanalar iphoneye gecince samsungun yuzune bakmam diyor cidden bu kadar fark varmı
Arayüz olarak iPhone benim çok hoşuma gidiyor ip13 kullanıyorum şuandada
Apple'nin tek sıkıntısı fiyatlandırması (sadece türkiye özelinde konuşursam)

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fiyatlandirmada genel olarak turkiyedeki hersey sıkıntılı maalesef

liluzivert

80+ Bronze
türkiyedeki fiyatın pahalı olmasının sebebi apple değil vergiler

samsung daha ucuz çünkü güney koreyle gümrük anlaşması var daha az vergiyle geliyor aslında aynı fiyattalar

Gloxy

80+ Bronze
değişiklik olsun diyorsan kamera renk doğruluğu açısından iphone daha tatmin edici ekran olarak samsung daha iyi tabi ama genel olarak iphone daha optimize telefon. ama ben seçim yapıcak olsam samsung alırdım yine de

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Alihan YILMAZ
Prestij meselesi. Audi alırsın ve aslında VW kullanırsın ama daha çok ödersin. Çünkü pretijli marka.

GörkemW

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
611
İsim
Görkem çetinkaya
Tek sıkıntı mı ? Her sene zirveye mi oynuyor sence ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii ki degmez ayni fiyatta olursa tartisabiliriz.

Gloxy

80+ Bronze
Samsung s24+ da samsung kendi işlemcisini kullanıyor, snapdragon değil onu araştırıp al bence pişman olanlar var

Bu arada düz 15 de 60hz :kekw:

Yani xiaominin 15klık çin malı telefonları bile 120 hz geçti iphone hala 60hz satıyor

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eren
Samsung s24+ da samsung kendi işlemcisini kullanıyor, snapdragon değil onu araştırıp al bence pişman olanlar var

Bu arada düz 15 de 60hz :kekw:

Yani xiaominin 15klık çin malı telefonları bile 120 hz geçti iphone hala 60hz satıyor
aynen evet o olay cok komik bi tomar para veriyosun ve ekran 60 hz
işlemci yuzden s25 serisini bekleyeceğim galiba snapdragon gelirse mukkemmel olucak o haliyle almayi düşünüyorum

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,801
İsim
kilan embappe
2 gün önce babam S24+ aldı. Aşık oldum cihaza. Bu kadar kaliteli görünen, premium bir cihaz olamaz. S24+ gayet de alınır bir cihaz. 15 Plus ile arasında 25K var. Asla değmez.

Hangisini alırsın diye sorsan ben iOS'u şahsen daha çok beğeniyorum. Fakat sorunuzun cevabı net bir şekilde değmez.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
aynen evet o olay cok komik bi tomar para veriyosun ve ekran 60 hz
işlemci yuzden s25 serisini bekleyeceğim galiba snapdragon gelirse mukkemmel olucak o haliyle almayi düşünüyorum
Mantıklı fakat yüksek enerji tüketimi ve ısınma problemi hariç bildiğim kadarıyla bariz bir problemi yok yani alınır diye düşüyorum.

grant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Grant
Yatırım gibi düşünürsen temiz bakarsan iphone bence.Ancak samsung daha iyi.

Top Bottom