Neler Yeni

İphone alıcam fakat samsung ekosistemim var.

Aykut D.

80+ Gold
Merhabalar herkese elimde samsung bir telefon samsung bir saat (WATCH6 CLASSİC 47MM) Birde samsung bir kulaklık var (BUDS 2) Telefonu değişmek istiyorum. S23 alıcaktım fakat vazgeçip İphone 13 alamaya karar verdim. Apple ın saatleri hiç hoşuma gitmiyo elimdeki samsung bence en şık akıllı saat. Kulaklığımda gayet iyi ve yeterli telefonu iphone yapsam bunlari kullanabilirmiyim bazı özelliklerin kullanilmayacağını biliyorum fakat sorun yok onlarda şuan da aynı şekil yapanlar cevap verebilirse daha iyo olur internetteki yazıları okudum kullanıcı deneyimlerinden bahsedilmesini istiyorum olur mu sizce?
Valla ben çok önemsemiyorum 2. el piyasasını. Aldığım bir malı min 5 sene kullanan biriyim :) . Hangisinde memnunsan onu kullan. (y)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz
Ya komple değişeçeksin yada hiç değişme bence. Dwğer kaybını düşünüyorsan apple maalesef tabi. Ama 13 ten daha iiy bi alet s23. Satarım ilerde diyorsan başka tabi. Samsung genelde kendi lansmanlarında ek destekle güzel para veriyordu kendi telefonlarına bu srne oda prk olmadı maalesef. 24 filan saydı telefona
Samsung un ek desteği fiyasko tam anlamıyla 8000 TL ek destek veriyo 2 ay sonra telefonun değeri zaten 10000 TL düşüyo

ConquerorXIV

80+ Gold
Samsung u çok seviyorum fakat apple gibi bir değeri kalmıyo androidin vatan bilgisayar geri alimda yanlış hatirlamiyosam samsung s23 256 gb a 15500 TL teklif veriyo aynı fiyatta hatta daha düşük olan iphone 12 ye 22000 civarinda bir fiyat veriyor 64 gb sıfırı 28 bin iken ondan dolayi bu fiyatlarda bu kadar zarar fazla tabi ki 2.elde de satarim da işte 15500 TL ye kim veriyo s23 ü ,iphone daha da satılabilir ileride bir macbook almayı düşünüyorum hem onlada iyi olur diye düşündüm.
Sen telefonu kullanmak için değil yatırım için alıyorsun galiba

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz
Sen telefonu kullanmak için değil yatırım için alıyorsun galiba
Hayır kanka s23 de iphone 13 de iyi telefonlar ikiside işimi görür ama ilerki zaman sa saticağım zamanda bakmak lazim bu ülkede 30.000 TL para az değil yani evet belki 5 sene kullanırsın s23 ü ama çöp olup gider 30.000 TL iphone 13 ü kullansan 5 sene yine bi satma ihtimali var anladin mi

ConquerorXIV

80+ Gold
Hayır kanka s23 de iphone 13 de iyi telefonlar ikiside işimi görür ama ilerki zaman sa saticağım zamanda bakmak lazim bu ülkede 30.000 TL para az değil yani evet belki 5 sene kullanırsın s23 ü ama çöp olup gider 30.000 TL iphone 13 ü kullansan 5 sene yine bi satma ihtimali var anladin mi
5 sene kullanacaksan Orası öyle, ben mesela 2 sene bile kullanmam garantisi bitmeden satarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz
5 sene kullanacaksan Orası öyle, ben mesela 2 sene bile kullanmam garantisi bitmeden satarım
5 sene kullanmicam işte kanka bak şimdi iphone 13 alsam 1 sene kullansam iphone 15 e geçmek istesem max 15 k verip geçicem ama s23 den 25 e geçmek istesem en az bi 30 k koyariz heralde 😂

ConquerorXIV

80+ Gold
5 sene kullanmicam işte kanka bak şimdi iphone 13 alsam 1 sene kullansam iphone 15 e geçmek istesem max 15 k verip geçicem ama s23 den 25 e geçmek istesem en az bi 30 k koyariz heralde 😂
Karşılaştırınca tabi aralarında biraz fark var çünkü iphone herkes kullanıyor normal böyle olması ama s23 de çok tercih edilen telefon
Piyasası çok düşmez satacağın zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz
Karşılaştırınca tabi aralarında biraz fark var çünkü iphone herkes kullanıyor normal böyle olması ama s23 de çok tercih edilen telefon
Piyasası çok düşmez satacağın zaman
Bi iphone da bizde olsun ipad var zaten bende alışkınlım var yani tek sıkıntısı 60 hz olmasi ama iphone onu hissettirmiyo gibi de şuan telefonu 60 hz kullanıyorum göz alışkanlığı olsun almadan dediğim gibi şuan baktığım şey telefonda performans felan değil kağıt üstündeki verilerde her zaman androidler kazaniyo tabi apple ın ekosistem farkli olduğu için ona göre koyuyolar öyle olunca android daha iyi kağit üstünde kullanımda farkli sonuçlar tabii ki tek baktığım şey valla şuan saatimi satmak gerekir se tek saat olarak kullanırım samsung bir telefon var evimde güncelleme de felan bağlarım ona kulaklığim evde ki ipad e bağlaniyo telefona da bağlanır heralde. Tek sıkıntı saat valla ya bildirim ve aramalar gelse yeter zaten bu saatte de çok yaptiğim bisey yok ondan apple watch da alsam ayni olucak gereksiz para

ConquerorXIV

80+ Gold
Bi iphone da bizde olsun ipad var zaten bende alışkınlım var yani tek sıkıntısı 60 hz olmasi ama iphone onu hissettirmiyo gibi de şuan telefonu 60 hz kullanıyorum göz alışkanlığı olsun almadan dediğim gibi şuan baktığım şey telefonda performans felan değil kağıt üstündeki verilerde her zaman androidler kazaniyo tabi apple ın ekosistem farkli olduğu için ona göre koyuyolar öyle olunca android daha iyi kağit üstünde kullanımda farkli sonuçlar tabii ki tek baktığım şey valla şuan saatimi satmak gerekir se tek saat olarak kullanırım samsung bir telefon var evimde güncelleme de felan bağlarım ona kulaklığim evde ki ipad e bağlaniyo telefona da bağlanır heralde. Tek sıkıntı saat valla ya bildirim ve aramalar gelse yeter zaten bu saatte de çok yaptiğim bisey yok ondan apple watch da alsam ayni olucak gereksiz para
Gt4 tavsiye edeyim o zaman

Top Bottom