Neler Yeni

İphone da E-Sim ekstra 120 gün tanımlarmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ALTUĞ
Merhaba 15 serisinden getirmeyi düşünüyorum. 2 fiziksel sim yuvasını kullandıktan sonra üzerime farklı bir hat olarak e-sim alsam ve tanımlasam bu bana 1 yılı tamamlatırmı? Ve ayrıca e simi kaldırabiliyormuyuz telefondan ?

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba 15 serisinden getirmeyi düşünüyorum. 2 fiziksel sim yuvasını kullandıktan sonra üzerime farklı bir hat olarak e-sim alsam ve tanımlasam bu bana 1 yılı tamamlatırmı? Ve ayrıca e simi kaldırabiliyormuyuz telefondan ?
Zaten 1 adet nano sim 1 adet e sim var. 2 nano sim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 sinde de 4 ay totalde 8 kullanılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ALTUĞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten 1 adet nano sim 1 adet e sim var. 2 nano sim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 sinde de 4 ay totalde 8 kullanılıyor
Çift es im modelleri bulunuyor onlardan alacağım alırsam. Bir adette dahili sim bulunuyor. O yüzden sormuştum.

YazılımKafa

80+ Silver
Çift fiziksel sim modelleri bulunuyor onlardan alacağım alırsam. Bir adette dahili e sim bulunuyor. O yüzden sormuştum.
Tr de yok yurtdışında öyle bir modeli mi varmış? Hiç 2 den fazla sim olduğunu duymadım. Eğer varsa mantıksal açıdan 3 kere kullanırsın. Totalde 12 ay eder. Ve hiç kapanmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ALTUĞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tr de yok yurtdışında öyle bir modeli mi varmış? Hiç 2 den fazla sim olduğunu duymadım. Eğer varsa mantıksal açıdan 3 kere kullanırsın. Totalde 12 ay eder. Ve hiç kapanmaz.
Yorumu düzelttim çift e simli modeller var bir adette fiziksel oluyor. Ters yazmışım ilk seferde. Totalde 12ay ediyor evet.

YazılımKafa

80+ Silver
Yorumu düzelttim çift e simli modeller var bir adette fiziksel oluyor. Ters yazmışım ilk seferde.
Öyle bir modelde duymadım. Mantığı farketmiyor. Çift veya tek. Kaç tane sim varsa hepsine 4 ay.

şahin doğan

80+ Platinum
Yorumu düzelttim çift e simli modeller var bir adette fiziksel oluyor. Ters yazmışım ilk seferde. Totalde 12ay ediyor evet.
Öyle bir model yok. Çift e sim, çift fiziksel ve 1 fiziksel 1 e sim modeller var. Hiçbirinde 12 ay olmuyor. Hepsi 8 ay kullanılabiliyor.

Top Bottom