Neler Yeni

iPhone da nfc nasıl oluyor? Var mı?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
Apple Pay yok. Bunu biliyorum ödeme vs yapamıyoruz ama bazen banka uygulamasının şifresini vs unutunca şifre değiştirme esnasında nfc ile kimlik okutmamizi istiyor. Bunu android telefonda rahatça yapıyorum. iPhone da bu özellik var mı? Bu konuda bilgi bulamadım sormak istedim cevabını merak ettiğim için

eren28tr

80+ Platinum
Apple Pay yok. Bunu biliyorum ödeme vs yapamıyoruz ama bazen banka uygulamasının şifresini vs unutunca şifre değiştirme esnasında nfc ile kimlik okutmamizi istiyor. Bunu android telefonda rahatça yapıyorum. iPhone da bu özellik var mı? Bu konuda bilgi bulamadım sormak istedim cevabını merak ettiğim için
evet yeni nesil iphonelarda var.

eren28tr

80+ Platinum

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama iphoneda nfc bankacılık uygulamarında çalışıyormu bilmiyorum istanbulkartta çalışıyor ama.
Nfc kimlik okumada çalışsa yeterli. Bazen şifre unutuyorum ve değişmek için nfc ile kimlik okutmamiz gerekiyor.

Bünyamina

80+ Gold
Düzgün işleyen her uygulamada her yerde çalışır.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düzgün işleyen her uygulamada her yerde çalışır.
Anladım hocam. Sağolasın. Bankalarla işin çok oluyor. O yüzden çok sık kullanıyorum. Bankalarda çalışıyorsa yeterlidir bana. Teşekkür ederim. Ve sizce apple pay ile ödeme trye gelir mi? Gelirse ne zaman olur bu?

Bünyamina

80+ Gold
Anladım hocam. Sağolasın. Bankalarla işin çok oluyor. O yüzden çok sık kullanıyorum. Bankalarda çalışıyorsa yeterlidir bana. Teşekkür ederim. Ve sizce apple pay ile ödeme trye gelir mi? Gelirse ne zaman olur bu?
Yatırım yaparsa gelir yapar mı yapmaz. Senelerdir gelmemiş şimdi neden gelsin 2010 2020 arası gelseydi şuan nerelerdeydi. Belki önünde engeller vardır belki keyfi istemiyordur. İnan bende pek bilmiyorum.
Üst yönetim dışında da bilen yoktur bence.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
Yatırım yaparsa gelir yapar mı yapmaz. Senelerdir gelmemiş şimdi neden gelsin 2010 2020 arası gelseydi şuan nerelerdeydi. Belki önünde engeller vardır belki keyfi istemiyordur. İnan bende pek bilmiyorum.
Peki bankadan nfc ile ödeme aktif edilince nfc ile ödeme oluyor değil mi? Bir video da söylemişti de birisi. Bankadan nfc ödemesi var ama Apple pay yok diye.

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
848
İsim
icardi
Yatırımlık bir durum yok aslında. PayPal neden yoksa ondan yok. Keşke olsa ama neredeee

Top Bottom