Neler Yeni

İphone Deji Batarya Önerisi

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yiğit

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Çeşitli ilan veren sitelerde bu markaya çoğu zaman denk gelmekteyim, iyi gittiği yönünde olumlu yorumlar görüyorum. Nedir ne değildir çok fazla malumatım yok ancak, pil teknolojisinde adını duyurmuş bir marka olarak bilinmekte olduğu anlaşılmakta. Bence iyi gider mAh seviyeside oldukça iyi duruyor açıkcası. Belki diğer yorumcu arkadaşlarda yorumlarıyla katkı sağlayabilirler ürünle ilgili olarak. Ben olsam düşünmeden alırdım açıkcası. Kullandığım cihaz, huawei p20 lite 3350 mAh pil gücüne sahip bana iki gün rahatlıkla yetmekte.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Epey araştırdım, orijinal alamıyorsanız en iyi yan sanayi pil Deji diyorlar. Deji Max alırsanız orijinal bataryadan daha yüksek mAh değerine sahip, böylece daha fazla ekran süresi alabiliyorsunuz ve pil döngüsü daha uzun sürede tükeniyor.

Hepsiburada’daki dükkanlar yerine doğrudan deji.com.tr’den sipariş etmenizi öneririm.

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çeşitli ilan veren sitelerde bu markaya çoğu zaman denk gelmekteyim, iyi gittiği yönünde olumlu yorumlar görüyorum. Nedir ne değildir çok fazla malumatım yok ancak, pil teknolojisinde adını duyurmuş bir marka olarak bilinmekte olduğu anlaşılmakta. Bence iyi gider mAh seviyeside oldukça iyi duruyor açıkcası. Belki diğer yorumcu arkadaşlarda yorumlarıyla katkı sağlayabilirler ürünle ilgili olarak. Ben olsam düşünmeden alırdım açıkcası. Kullandığım cihaz, huawei p20 lite 3350 mAh pil gücüne sahip bana iki gün rahatlıkla yetmekte.
çok teşekkür ederim hocam saolun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Epey araştırdım, orijinal alamıyorsanız en iyi yan sanayi pil Deji diyorlar. Deji Max alırsanız orijinal bataryadan daha yüksek mAh değerine sahip, böylece daha fazla ekran süresi alabiliyorsunuz ve pil döngüsü daha uzun sürede tükeniyor.

Hepsiburada’daki dükkanlar yerine doğrudan deji.com.tr’den sipariş etmenizi öneririm.
çok teşşekkür ederim hocam saolun.

hocam bunu alsam olurmu outlet yazıyor ne anlama geliyor bilmiyorum

outleti 85 TL normali 130 hangisni alayım

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merkezi Konya da Çin'de üretim yapan geri iade alacağına dair onay veren bir firma. Ben Bl-4C aldım şahsen giderek. Yıllardır yan sanayi kullandığım bataryalar içinde en iyisi buydu diyebilirim.
IMG_20210627_224515.jpg

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
çok teşekkür ederim hocam saolun.

çok teşşekkür ederim hocam saolun.

hocam bunu alsam olurmu outlet yazıyor ne anlama geliyor bilmiyorum

outleti 85 TL normali 130 hangisni alayım
Outlet’in ne anlama geldiğini yazmışlar hocam:

Sitemizde satışı yapılan OUTLET ürünler, aşağıdaki kusurlardan birini kapsar:

a)Etikette yer alan kusurlar(yırtılma, leke, vb.)

b)En çok 10 kez kullanılmış ürünler. (İlk 14 günde iade gelen sorunsuz ürünler)

c) Üretim kaynaklı, en çok %5 kapasite(mAh) kaybı bulunan ürünlerden oluşmaktadır.

-Ürün kusuru ürünün üzerine yapıştırılan etiketle müşteriye iletilir

-Ürün ambalajsız gönderilebilir.

-Bu kategoride satılan ürünlerimiz 1 yıl süreyle garantilidir.

Bence almışken outlet olmayanını alın, bu maddeler hoş maddeler değil :D Zaten bir kere alıyorsunuz en az 2-3 yıl idare ediyor.

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yiğit
Outlet’in ne anlama geldiğini yazmışlar hocam:

Sitemizde satışı yapılan OUTLET ürünler, aşağıdaki kusurlardan birini kapsar:

a)Etikette yer alan kusurlar(yırtılma, leke, vb.)

b)En çok 10 kez kullanılmış ürünler. (İlk 14 günde iade gelen sorunsuz ürünler)

c) Üretim kaynaklı, en çok %5 kapasite(mAh) kaybı bulunan ürünlerden oluşmaktadır.

-Ürün kusuru ürünün üzerine yapıştırılan etiketle müşteriye iletilir

-Ürün ambalajsız gönderilebilir.

-Bu kategoride satılan ürünlerimiz 1 yıl süreyle garantilidir.

Bence almışken outlet olmayanını alın, bu maddeler hoş maddeler değil :D Zaten bir kere alıyorsunuz en az 2-3 yıl idare ediyor.
saolun hocam

Pil sağlığı sürekli 100 gözüküyor 8-9 aydır kullanıyorum o azalmıyor değişik şekilde
saolun hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hikmet Yıldız
rova bataryayı çok araştırdım internette felan denemek istedim şarjım hemen bitiyordu. İnternet sipariş verdim ve 2 gün içinde batarya elime ulaştı kargolanması felan güzeldi. Telefoncuya gittim 30 TL karşılığında değiştirdi. 4 aydır kullnıuyorum ve iyi ki almışım diyorum çok memnunum.

Top Bottom