Neler Yeni

iphone ''ev'' size kritik uyarılar göndermek istiyor sorunu

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
merhaba telefon benim değil ablamın arkadaşının telefonu böyle bi uyarı vermeye başlamış daha yeni almış telefonu yüklemeleri felan yaparken bi anda böyle bi uyarı gelmiş ekran kilitlenmiş bişe yapamıyorlar çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?

Ekler

• WhatsApp Image 2022-10-27 at 21.27.42.jpeg
    WhatsApp Image 2022-10-27 at 21.27.42.jpeg
    134.2 KB · Hit: 10,976

alkolikpanda

80+ Bronze
ekranda ne olduğu yazıyor işte okuma yazmanız yok mu kardeşim , kritik bildirimleri belirleyeceksiniz izin vererek telefon uçak modunda bile olsa yinede size bildirim arama falan gelecek gibi düşünebilirsiniz , kaç yıllık 3310 kullanıcısı olarak ben bile anladım , bence izin vermeyin çok da önemli değil diye yorumladım

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekranda ne olduğu yazıyor işte okuma yazmanız yok mu kardeşim , kritik bildirimleri belirleyeceksiniz izin vererek telefon uçak modunda bile olsa yinede size bildirim arama falan gelecek gibi düşünebilirsiniz , kaç yıllık 3310 kullanıcısı olarak ben bile anladım , bence izin vermeyin çok da önemli değil diye yorumladım
''ekran kilitlenmiş bişe yapamıyorlar çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?'' en baştan okursan müteşekkir olucam

SmhDiff!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Semih Hatipoğlu
Okuma yazmanız yok mu dedikten sonra telefon kitlendi yazısını okumayinca ben

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
İlk defa böyle bir şey görüyorum. Telefonun şarjının bitmesini bekleyin bakalım ne olacak

seymak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şeyma Kurtuluş
merhaba, sorunu çözebilmişler mi aynı sorumu yaşıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Andaç
Ses yükseltme, ses alçaltma ardından da güç tuşuna basılı tutun zorla kapatın telefonu sonrasında tekrar açın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
abdullah
Arkadaşlar bir çözüm yolu buldum assistiveTouch eğer açıksa sizde ona basın aygıt diyin sonra fazlasına tıklayın orda yeniden başlat var ona tıklayın sorun çözülüyor bundan başka çözüm bulamadım ne yazıkki

asyaka25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
salağh messi
iphone 8 ve sonrası için sırasıyla ses açma tuşuna 1 defa ses kapama tuşuna 1 defa ve kapatma tuşuna apple logosu gözükene kadar basın sonrasında telefonunuz açılacak :blobdance:

SEVİNÇ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sevo
Telefonunuzun şarjının bitmesini bekleyin

Yeniden açılınca mesaj çıkmıyor

Telefon yeniden açıldığında her şey normal oluyor fakat ev aksesuar uygulamasını kapatmanızı öneririm.

Mazot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mazot
merhaba telefon benim değil ablamın arkadaşının telefonu böyle bi uyarı vermeye başlamış daha yeni almış telefonu yüklemeleri felan yaparken bi anda böyle bi uyarı gelmiş ekran kilitlenmiş bişe yapamıyorlar çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?
Ben çözdüm sorunu, çözmek için yapman gereken önce ses açma düğmesine 1 kere basıp hızlıca ses kapama düğmesine de 1 kere basmak ardından hızlıca kapatma düğmesine basılı tutmak. Zaten 20 sn sonra kapanacak apple logosu çıkacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Adnan Hürkan DEMİREZER
ARKADAŞLAR BEN ÇÖZDÜM, İPHONE 11 VE ÜZERİ KULLANANLAR İÇİN. 1 SANİYE KADAR SES AÇMA TUŞUNA BASIP BIRAKIYOSUNUZ ARINDAN HEMEN AYNISINI KISMA TUŞUNDA YAPIYOSUNUZ SONRA KAPATMA YANİ GÜÇ DÜĞMESİNE 20-30 SANİYE KADAR BASIYOSUNUZ KAPANIYOR TELEFON TEKRAR AÇIP KULLANMAYA DEVAM EDEBİLYİOSUNUZ.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
ARKADAŞLAR BEN ÇÖZDÜM, İPHONE 11 VE ÜZERİ KULLANANLAR İÇİN. 1 SANİYE KADAR SES AÇMA TUŞUNA BASIP BIRAKIYOSUNUZ ARINDAN HEMEN AYNISINI KISMA TUŞUNDA YAPIYOSUNUZ SONRA KAPATMA YANİ GÜÇ DÜĞMESİNE 20-30 SANİYE KADAR BASIYOSUNUZ KAPANIYOR TELEFON TEKRAR AÇIP KULLANMAYA DEVAM EDEBİLYİOSUNUZ.
telefonu dfu yani kurtarma moduna sokuyon oyle mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,133
Üyeler
155,366
Son üye
frontier
Top Bottom