Neler Yeni

iPhone IMEI kayıt yöntemleri nelerdir?

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Kut
iPhone 15 Pro Max yurtdışından hediye geldi de bunun resmi kayıt ettirme dışında başka bir yöntemi var mıdır?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,799
İsim
uwu
yok ne yazık ki

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Kut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok ne yazık ki
Babam bir telefoncudan öğrenmiş demiş yaparız falan da herhalde o da telefonu kitler değil mi ?

Bir de Apple engelledi o durumu diye hatırlıyorum ben de ama yine de sorayım dedim.

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emir Acar
Sadece 2 aylık geçici uzatma var hocam kayıt yok

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Kut
Sadece 2 aylık geçici uzatma var hocam kayıt yok
Nasıl yani hocam? Resmi kayıt da mı yapamıyorum ? Bu 31.562 TL mıydı neydi. Versem resmi kayıt başvurusunda bulunamaz mıyım kalıcı kullanım için?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,799
İsim
uwu
Nasıl yani hocam? Resmi kayıt da mı yapamıyorum ? Bu 31.562 TL mıydı neydi. Versem resmi kayıt başvurusunda bulunamaz mıyım kalıcı kullanım için?
yurt dışına çıkmış ve geri dönmüş biri olmalı

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Kut
yurt dışına çıkmış ve geri dönmüş biri olmalı
Olursa yani kısacası sınırdan çıkıp-giriş yaparsak kayıt yaptırabiliriz değil mi ?

Bir de hocam biliyorsan eğer kayıt sürecinde ne yapılıyor anlatma şansın var mı ?

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Burak
Olursa yani kısacası sınırdan çıkıp-giriş yaparsak kayıt yaptırabiliriz değil mi ?

Bir de hocam biliyorsan eğer kayıt sürecinde ne yapılıyor anlatma şansın var mı ?
yurt dışına çık gir yapıyorsun daha sonra çık gir evrağı veriliyor zaten onunla e devletten imei kayıt bölümüne istenilen bilgilerle başvuruyorsun daha sonra harcını ödüyorsun bu kadar unutmaman gereken imei kaydı yapılan telefonun 3 yıl boyunca sadece kayıt yapılan kişinin tcsine kayıtlı hatlarla çalışabileceği

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Malesef Apple ileri seviye yazılım bilgilerini yetkili servislere dahi vermiyor o yüzden imei değişme olayı yok iphone da

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Kut
yurt dışına çık gir yapıyorsun daha sonra çık gir evrağı veriliyor zaten onunla e devletten imei kayıt bölümüne istenilen bilgilerle başvuruyorsun daha sonra harcını ödüyorsun bu kadar unutmaman gereken imei kaydı yapılan telefonun 3 yıl boyunca sadece kayıt yapılan kişinin tcsine kayıtlı hatlarla çalışabileceği
Malesef Apple ileri seviye yazılım bilgilerini yetkili servislere dahi vermiyor o yüzden imei değişme olayı yok iphone da
Sağolun bilgi için. Peki yurtdışı telefonun piyasası nedir 256GB versiyonu? Sadece kutu açıldı, telefon hiç açılmadı.

Bilginiz var mıdır bu konuda?

Top Bottom