Neler Yeni

iPhone SE 2 mi yoksa "yenilenmiş" iphone X mi almalıyım

oAlp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp
Yıllarca kullandığım iPhone 6s bozuldu ve yeni bir telefona ihtiyacım var. Biraz araştırdıktan sonra iPhone SE 2 en mantıklı ürün olarak gözüküyordu ama biraz daha araştırdıktan sonra neredeyse aynı fiyata "yenilenmiş" iPhone X'lerin piyasada olduğunu gördüm. Çok cazip gelse de güvenemiyorum. Sizin görüşleriniz neler?

Not: Android tercihim değil.

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
Se 2 daha güçlü ama İphone x daha hoş duruyor benim gözümde
Ben olsam iphone x alırım ama unutma se 2 iphone 11 gücünde

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Yıllarca kullandığım iPhone 6s bozuldu ve yeni bir telefona ihtiyacım var. Biraz araştırdıktan sonra iPhone SE 2 en mantıklı ürün olarak gözüküyordu ama biraz daha araştırdıktan sonra neredeyse aynı fiyata "yenilenmiş" iPhone X'lerin piyasada olduğunu gördüm. Çok cazip gelse de güvenemiyorum. Sizin görüşleriniz neler?

SE 2

O yenilenmiş olanlar orjinal değil çakma olanlar 2.elleri yenileyip satıyorlar adı üzerinde ayrıca x fiyatına dğemez kesinlikle se 2 al

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
iPhone X sorunlu bir cihaz, tavsiye etmem. Batarya ve küçük ekran sorun olmazsa iPhone SE alabilirsiniz. Sorun olursa bütçe artırıp iPhone XR alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Berke Demir

Bütçe arttırıp iphone xr al

Paterica

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yiğit Arıcı
telefonculardan temiz tamir görmemiş x bulabilirsin
se den daha düşük performansı var ama kullanım bakımından çok keyifli bir cihaz
se ve x in arasındaki performans farkını hissedeceğini sanmıyorum, sana performans bakımından bir eksisi olmayacak yani
x in ekranı daha güzel
tasarımı bence se den daha güzel
x de face ıd var oldukça güzel çalışıyor
o bütçelerde se gibi klasik sıkıcı bir telefon kullanmak istemem ben olsam açıkçası

ddeniz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Deniz
SE 2 küçük ve hometusu versiyon sevenler için şık ve güzel bi telefon. Ayrıca gücüde fotoğraf kaliteside 11 ayarında. Tercihim yeni çıkan SE den yana.

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Yenilenmiş ürünlerden uzak dur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0