Neler Yeni

iPhone SE 2020 64 GB alınır mı ?

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Benimki 2.el ayfon 4s idi tanıdıkdan almıştık. Telefonu sıfırlayıp gönderdikleri halde app store dan bir şey indiremiyordum şifre istiyordu aldığımız kişilerde bilmiyor şifreyi birde sonradan açma kapama tuşu bozuldu. Hatırlamadığım bir sorun daha vardı. biliyorum telefon 2.el olduğu için bu sorunlar oldu diyeceksiniz
Milattan önce kalma telefonda tabii olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben size alınır mı 3300 TL'ye mantıklımı diye sordum illa alıcam veya sipariş verdim diye bişey demedim ?

10 senelik telefon :D
Alınır bu arada için rahat olsun, annem kullanıyor kaliteli işlevsel ve basit bir telefon, biraz küçük yani oyun oynanmaz.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
ben size alınır mı 3300 TL'ye mantıklımı diye sordum illa alıcam veya sipariş verdim diye bişey demedim ?
oyun oynamadığım için çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum
zaten küçük telefonları daha çok seviyorum parmaklarım küçük olduğu için tek el kullanımı daha kolay oluyor pil konusunda oyun oynamadığım için sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum

Milattan önce kalma telefonda tabii olur.

Alınır bu arada için rahat olsun, annem kullanıyor kaliteli işlevsel ve basit bir telefon, biraz küçük yani oyun oynanmaz.
bu sene aldık demedim ki ? 2 sene önce

En İyi Cevap
3
beyler 6 senedir android kullanıyorum ıos a geçmek istiyorum sizce iPhone SE 64 GB alınır mı ?

6 aydır kullandığım temiz samsung a30s cihazıma telefoncu 1600 TL verdi telefonu almak istersem 3300 TL'ye gelicek sizce değer mi ?

Android telefonlar aldıktan 1 ay sonra hafif kasmaya başlar. İOS öyle mi? Şu an 5S kullanan kişiler var. iOS işletim sisteminin kalitesi bu işte. Bu cihaz seni rahat 5*6 sene götürür. Düşünmeden al, küçük ekran senin için problem değilse.

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
beyler 6 senedir android kullanıyorum ıos a geçmek istiyorum sizce iPhone SE 64 GB alınır mı ?

6 aydır kullandığım temiz samsung a30s cihazıma telefoncu 1600 TL verdi telefonu almak istersem 3300 TL'ye gelicek sizce değer mi ?

Batarya problemi dışında güzel bir cihaz. 5 sene destek süresi var. Alınabilir. Tabi öncelikleriniz de önemli.

Mutluleymun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Ramazan Şimşek
Yanlış Bilgilendirme
Sus bakayım çevre düşmanı yeşil katili, Apple ne yaptıysa doğa için yapıyor bi kere !!!!!!
(!)
Iphone Se 2020 kullanıyorum kutunun içinden kulaklık da çıktı şarj aleti de çıktı kutunun içine koymamaları Vatan'dan kaynaklanan bir sorun araştırmadan yorum yapma lütfen

M3m0lii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Fırat Topal
Sus bakayım çevre düşmanı yeşil katili, Apple ne yaptıysa doğa için yapıyor bi kere !!!!!!
(!)
Bunları diyen çok bilmişler ölümüne savunduğu Xiaomi de bataryayı çıkarınca sesleri çıkmıyor :D
Ayrıca nedir bu İphone nefreti? Alamadığınızdan mı?

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
alınmaz
@Litecoin niye kızgın attınız ben şahsen 5.000 TL veriyor isem çentikli telefon almam fikrimi söyledim içinde füze olsa bile almam

Son düzenleme:

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Bunları diyen çok bilmişler ölümüne savunduğu Xiaomi de bataryayı çıkarınca sesleri çıkmıyor :D
Hahaha :D Hayatımda hiç Xiaomi kullanmadım, 2014'den beri iPhone kullanıyorum. Şu anda da iPhone 8 kullanıyorum. Sizin gibi fanboy değilim, eleştirilecek bir şeyi olunca eleştirmekten geri durmuyorum. Bunlar araç. Bize hizmet eden ürünler. Biz onlara hizmet etmemeliyiz.
Xiaomi yaptıysa onu da eleştiririm.

Top Bottom