Neler Yeni

İphone se 2020 alınır mı? ?

Egeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
ege
Arkadaşlar almayı düşünüyorum eksisi varmı ?

akan

80+ Bronze
Ben şu an kullanıyorum gayet güzel, küçük ekran sevdiğini zanneden biri olarak küçük ekran sevmediğimi farkettim ama kullandıkça alıştım. Eğer 2000 lira rahat çıkarım dersen 11 al yoksa da düşünme al SE 2020yi

Egeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben şu an kullanıyorum gayet güzel, küçük ekran sevdiğini zanneden biri olarak küçük ekran sevmediğimi farkettim ama kullandıkça alıştım. Eğer 2000 lira rahat çıkarım dersen 11 al yoksa da düşünme al SE 2020yi
ben küçük ekran seviyorum şarzı ne kdr gidiyor

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Arkadaşlar almayı düşünüyorum eksisi varmı ?
şarj kapasitesi 1900 mah o pil dayanmaz o telefona. ben sıfır se2020 yerine 2. el iphone xr alırdım hem pili hem ekranı daha iyi.

akan

80+ Bronze
ben küçük ekran seviyorum şarzı ne kdr gidiyor
Güzel gidiyor evdeysen zaten şarjda kullanırsın dışarıda da oyun oynamazsan çok geceye kadar idare eder.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şarj kapasitesi 1900 mah o pil dayanmaz o telefona. ben sıfır se2020 yerine 2. el iphone xr alırdım hem pili hem ekranı daha iyi.
Hocam Touch ID ve Uzun Ömürlülük açısından SE önde bir yanda da, kullanıcıdan kullanıcıya değişir.

Zaten ekranı küçük olduğu için ve A13 işlemci optimizasyonlu olduğu için pili gayet güzel dayanıyor.

Sabah akşam PUBG Mobiledan Asphalt 9a PESden Fifaya akmam diyorsanız bence SE 2020.

Egeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel gidiyor evdeysen zaten şarjda kullanırsın dışarıda da oyun oynamazsan çok geceye kadar idare eder.

Hocam Touch ID ve Uzun Ömürlülük açısından SE önde bir yanda da, kullanıcıdan kullanıcıya değişir.

Zaten ekranı küçük olduğu için ve A13 işlemci optimizasyonlu olduğu için pili gayet güzel dayanıyor.

Sabah akşam PUBG Mobiledan Asphalt 9a PESden Fifaya akmam diyorsanız bence SE 2020.
fotoğraflar nasıl

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Onun yerine samsung m serisine bakabilirsin lakin büyük ekranlı bende m30s var çok memnunum

• Kızgın
Reaksiyonlar: akan

akan

80+ Bronze
fotoğraflar nasıl
Ben pek fotoğraf çekmesem de videolar gayet güzel, portre modu muazzam. Ben denemesem de gece modu iğrenç normalde fakat app storeden kamera uygulamaları ile bir nebze düzeltilebiliyormuş. 10 üzerinden 8 veririm toplam kamera performansına

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can

bende 7 var ekranı aşırı küçük geliyor se ile boyutu aynı zaten.
tavsiyem 2. el xr almak. 5300tlye çok temiz xr bulursunz 1-1.5 yıl garantili.

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Ben pek fotoğraf çekmesem de videolar gayet güzel, portre modu muazzam. Ben denemesem de gece modu iğrenç normalde fakat app storeden kamera uygulamaları ile bir nebze düzeltilebiliyormuş. 10 üzerinden 8 veririm toplam kamera performansına
Bana niye kızgın attın ?

akan

80+ Bronze

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Ben alıştım hocam 2 ayda

m serisi yerine daha güzel telefonlar önerilebilir diye attım hocam.
Bütün telefon markalarını kullanmadım ama iphone 6 kullandım yaklaşık 1 yıl
1)64 gb hafızası vardı farkettinizmi bilmem ama 30-40 gb dolunca onedrive alın diyordu (onedrive yanlış olabilir) ve otomatik 64 gb dolu diyordu
2)Şarjı çok hızlı bitiyor oysaki sağlıklı bir şekilde yarım parlaklıkta kullanıyordum
3)Güncellemelerden sonra çok çok yavaşlıyor
4)F/P değil
M serisini ve samsungu bunlar olmadığından öneriyorum

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Bütün telefon markalarını kullanmadım ama iphone 6 kullandım yaklaşık 1 yıl
1)64 gb hafızası vardı farkettinizmi bilmem ama 30-40 gb dolunca onedrive alın diyordu (onedrive yanlış olabilir) ve otomatik 64 gb dolu diyordu
2)Şarjı çok hızlı bitiyor oysaki sağlıklı bir şekilde yarım parlaklıkta kullanıyordum
3)Güncellemelerden sonra çok çok yavaşlıyor
4)F/P değil
M serisini ve samsungu bunlar olmadığından öneriyorum
iphone 6 kötü bence. 7 ve üstü gayet hızlı.
1 haftalığına s9 kullandım berbat bir telefon aşırı yavaş. kendi telefonumun garantisi bitiyordu(iphone7) öylesine garantiye vermiştim 1 hafta s9 kullandım aşşşırı yavaş ama ekranı güzeldi

• Beğen
Reaksiyonlar: akan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,950
Üyeler
146,366
Son üye
Fose
Top Bottom