Neler Yeni

İphone se 2020 alınır mı? ?

akan

80+ Bronze
Bütün telefon markalarını kullanmadım ama iphone 6 kullandım yaklaşık 1 yıl
1)64 gb hafızası vardı farkettinizmi bilmem ama 30-40 gb dolunca onedrive alın diyordu (onedrive yanlış olabilir) ve otomatik 64 gb dolu diyordu
2)Şarjı çok hızlı bitiyor oysaki sağlıklı bir şekilde yarım parlaklıkta kullanıyordum
3)Güncellemelerden sonra çok çok yavaşlıyor
4)F/P değil
M serisini ve samsungu bunlar olmadığından öneriyorum
Hocam bende 5 ay falan J7 Pro kullandım güncellemelerden sonra her telefonda çok yavaşlıyor fakat Samsung 4 yıl sonra kastı iPhonelar 5-6 yıl sonra kasmaya başladı. Ayrıca Samsung da onedrive öneriyordu bana. Şahsen ben samsungu aynı malın Koreli’si olarak görüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ki hala iPhone 6 fazla kasmıyor fakat 4 yıllık Samsung sürünüyor bildiğin.

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Hocam bende 5 ay falan J7 Pro kullandım güncellemelerden sonra her telefonda çok yavaşlıyor fakat Samsung 4 yıl sonra kastı iPhonelar 5-6 yıl sonra kasmaya başladı. Ayrıca Samsung da onedrive öneriyordu bana. Şahsen ben samsungu aynı malın Koreli’si olarak görüyorum.

Ki hala iPhone 6 fazla kasmıyor fakat 4 yıllık Samsung sürünüyor bildiğin.
Babam 5 yıl hiç güncellemeden kullandı (İphone 6'mı babam verdi) gayet hızlıydı normaldi yani sonra güncelledi felaket yavaşladı
Sonra babam anneme aldı ilk ay güncellemeleri yaptı ve şuanda M.Ö. çıkmış kil tabletten daha yavaş telefon

• Beğen
Reaksiyonlar: akan

akan

80+ Bronze
Babam 5 yıl hiç güncellemeden kullandı (İphone 6'mı babam verdi) gayet hızlıydı normaldi yani sonra güncelledi felaket yavaşladı
Sonra babam anneme aldı ilk ay güncellemeleri yaptı ve şuanda M.Ö. çıkmış kil tabletten daha yavaş telefon
Hocam güncellemeleri her telefonu yavaşlatıyor bu Apple’a özel bir durum değil. Tek artı Android’e Custom ROM yükleyip bir nebze de olsa kurtarabilirsiniz. Ben şu an IOS 14e geçtim keşke 13 kalsaydı diyorum.

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Hocam güncellemeleri her telefonu yavaşlatıyor bu Apple’a özel bir durum değil. Tek artı Android’e Custom ROM yükleyip bir nebze de olsa kurtarabilirsiniz. Ben şu an IOS 14e geçtim keşke 13 kalsaydı diyorum.
Bende m30s var her güncellemeyi yapıyorum Hiç yavaşlama yok ve herkesin almasını öneririm

Egeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
ege
telefon gayet hızlı demi şuan ?

akan

80+ Bronze
telefon gayet hızlı demi şuan ?
O yavaşlama durumlar IOS 18’de falan olur anca.

hocam sen kaça almıştın teli 64 gb mı seninki
64 GB Beyaz ben 5000’e aldım ama internette daha ucuza var şu an.

Alırsanız şu an Mediamarkt ve Teknosada 4800 TL Hepsiburadada bir ara 4600 olmuştu.

Top Bottom