Neler Yeni

IPhone telefon Oppo şarj adaptörü ile şarj edilirse sorun olur mu?

MonSalai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emrullah
Merhabalar, yeni bir iphone telefon aldım. Malum içinden şarj adaptörü çıkmıyor. Bende eski Oppo telefonumun şarj adaptörünü kullansam telefona zarar verirmiyim? Bu arada kısa süreli kullanmaktan bahsetmiyorum belki 2 ay bile olabilir. İlla para verip Apple şarj adaptörü almam gerekir mi?

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
soket yanarsa dengesiz akımdan dolayı başın ağrır

Berke135

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berke
Discord
Rick.#0017
Amper ve wat değerlerine bak çok büyük fark yoksa çok sorun olmaz

şahin doğan

80+ Platinum
Bir şey olmaz. En fazla tam watt değerini alamazsın, biraz yavaş şarj edersin o kadar.

Zexius

80+ Bronze
Merhabalar, yeni bir iphone telefon aldım. Malum içinden şarj adaptörü çıkmıyor. Bende eski Oppo telefonumun şarj adaptörünü kullansam telefona zarar verirmiyim? Bu arada kısa süreli kullanmaktan bahsetmiyorum belki 2 ay bile olabilir. İlla para verip Apple şarj adaptörü almam gerekir mi?
Ben problem olacağını düiünmüyorum fakat karar sizin

şahin doğan

80+ Platinum

MonSalai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emrullah
O şarj aletine özel bir şey olmaz. Olacağı varsa orijinal adaptörde de olur.
Anladım teşekkürler, bir de telefon daha yeni geldiği için bir ara yok şarj tamamen bitsin sonra doldurun gibi hikayeler vardı, onların bir gerçekliği var mı acaba?

Berke135

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berke
Discord
Rick.#0017
Anladım teşekkürler, bir de telefon daha yeni geldiği için bir ara yok şarj tamamen bitsin sonra doldurun gibi hikayeler vardı, onların bir gerçekliği var mı acaba?
Varda çok yok, bataryayı hiçbir zaman yarı doldurmamak gerek aslında ömrünü kısaltıyor

Sentinelreal1

80+ Bronze
Yanlış Bilgilendirme
sıkıntı olur çünkü farklı voltaj geliyor her ne kadarda 25w olsa birisi 50wdir oppo mesela bozulur anakart yanar hatta yanmazda belli kısımları tamirlik olur sana pahalıya mal olur yapma

şahin doğan

80+ Platinum
Yok.

Top Bottom