Neler Yeni

Öneri iPhone XR VS Poco X3 NFC

?

• iPhone XR 64 GB

Oylar: 12 100.0%
  • Poco X3 NFC 64 GB

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    12
  • Anket kapatıldı .

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam çoğunluk x3 diyor 3 oldu iphone güzel görünüyor ama perf bakmak lazım
Hocam performans diyorsunuzda miui kullanıyor x3 bi güncellemede süper diğerinde batırabiliyorlar ayrıca xr ios kullanıyor sonuçta çoğu uygulama iosa özel optimize ediliyor onuda göz önüne alırsanız

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam performans diyorsunuzda miui kullanıyor x3 bi güncellemede süper diğerinde batırabiliyorlar ayrıca xr ios kullanıyor sonuçta çoğu uygulama iosa özel optimize ediliyor onuda göz önüne alırsanız
şahsen kendimde note 10s kullanıyorum son gelen güncellemeyle sistem bazen gereğinden fazla sıcak geliyor bana örn şuan telefonun ekranı bu mesajı yazarken açıktı (yeni açmıştım ısındı) şansım olsa 12.5.8 e geri dönücem

ankaaex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Umut
iphone al geç kanka 12 kullanıyorum gayet memnunum iphone 5 çıktığında almıştım 10 senelik telefon her gün kullanıldı 1 senelik android telefondan daha iyi çalışıyor hala

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
X3 artık ölüme yakın bir cihaz. Xr alın. Kağıt üstündeki değerler sizi kandırır önemli olan günlük kullanımda sorun çıkarmaması.

burak9956

80+ Bronze
ikisi çok farklı cihazlar aslında nasıl arada kaldığını anlamadım. Senin için önemli faktörlere göre seçim yap. film izliyor, oyun oynuyorsan x3 olabilir veya daha çok arama için kullanacaksan, cebimde az yer kaplasın, stabil arayüz diyorsan xr alabilirsin.

Savaş Satış

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Savaş Satış
İlgilendiği Kategoriler
Silah Adana
ikisi çok farklı cihazlar aslında nasıl arada kaldığını anlamadım. Senin için önemli faktörlere göre seçim yap. film izliyor, oyun oynuyorsan x3 olabilir veya daha çok arama için kullanacaksan, cebimde az yer kaplasın, stabil arayüz diyorsan xr alabilirsin.
knk iphone alacağım galiba oyun için xr diyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,049
Üyeler
140,753
Son üye
brostez
Top Bottom