Neler Yeni

IPS monitör ekranı su geçirir mi?

KAAN72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan Demirel
Arkadaşlar malum yaz geldi rekabetçi oynarken monitöre hız aşırtma yaparak 144hz den 165hz'ye çıkarıyorum cihaz ısınıyor sıcaklardan dolayı ben de ara ara pamuğa kolonya dökerek monitörun ısınan kısmına sürüyorum monitör soğuyor sizce su geçirir mi veya yaptığım işlemin zararı olur mu? Kolonyaya bulamıyorum yüzeysel sürüyorum pamukla. Dereceler 40 civarı oluyor sürmezsem.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Halit Efe Kaplan
Arkadaşlar malum yaz geldi rekabetçi oynarken monitöre hız aşırtma yaparak 144hz den 165hz'ye çıkarıyorum cihaz ısınıyor sıcaklardan dolayı ben de ara ara pamuğa kolonya dökerek monitörun ısınan kısmına sürüyorum monitör soğuyor sizce su geçirir mi veya yaptığım işlemin zararı olur mu? Kolonyaya bulamıyorum yüzeysel sürüyorum pamukla. Dereceler 40 civarı oluyor sürmezsem.
hocam benzer olayları aılemde yasamıstım sonucu cıhazların cenazesiydi

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Tuğra
dayı sen bi tık kafayı sıyırmışsın
20 hz için evi patlatcan

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
20hz çok fark yaratmaz

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,801
İsim
göksel yurtcan
20hz için evde havai fişek gösterisi izlemeye gerek yok hocam çokda ısınacağını sanmıyorum hocam

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Halit Efe Kaplan
hocam illa yapıcam dıyorsanız gıdın 400-500 tl ye vantılator alın en azından riske gırmezsınız

KAAN72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan Demirel
hız aşırtma nedir

Hocam 20 hz için değmez bence ya çok heyecan aramaya gerek var mı cidden

hocam benzer olayları aılemde yasamıstım sonucu cıhazların cenazesiydi

20 hz için evi patlatcan

20hz çok fark yaratmaz

20hz için evde havai fişek gösterisi izlemeye gerek yok hocam çokda ısınacağını sanmıyorum hocam

hocam illa yapıcam dıyorsanız gıdın 400-500 TL ye vantılator alın en azından riske gırmezsınız

20 hz için evi patlatcan
arkadaşlar hız aşırtmayı ben ekranı zorlayarak yapmıyorum monitörün kendi ayarında var hatta satın alırken 165 hz olarak aldım vatandan en azından ısınması problem olur mu onu bilen varsa soylesin teşekkur ederim. monitor asus VG279QL1A

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,801
İsim
göksel yurtcan
arkadaşlar hız aşırtmayı ben ekranı zorlayarak yapmıyorum monitörün kendi ayarında var hatta satın alırken 165 hz olarak aldım vatandan en azından ısınması problem olur mu onu bilen varsa soylesin teşekkur ederim.
kendi ayarıysa ısınmasında sorun yok hocam şu kolonya işini bırakın yoksa kendi halinde bozulmayacak monitörden bir anda geçrek gibi havai fişek gösteri izlersiniz boş yere sıkıntı yapmayın monitöre

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
kilan embappe
20Hz önemli aga o.O2

Top Bottom