Neler Yeni

İPS MONİTÖR ÖLÜ PİKSEL

Zexius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Poyraz
vatandan alırken test edipte alamıyormuydun hocam itopyadaki gibi keşke bakıpta alsaydın eğer bakılmıyorsa ben internetten almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum amazondan alırım kafam rahat olur
Mağazada hemen oldu bittiye getiriyorlar ayrıca magazada rahat bakılmıyor eve gidiyorsun ölü piksel çıkıyor bakıyorsun aa bunda ölü piksel var vatana gidiyorsun görerek aldın birsey yapamayiz diyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir şey alırken 4 defa düşünmemiz gerekiyor artık.
Maalesef artık böyle artık tüm yasalar satıcının lehine geçiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

vatandan alırken test edipte alamıyormuydun hocam itopyadaki gibi keşke bakıpta alsaydın eğer bakılmıyorsa ben internetten almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum amazondan alırım kafam rahat olur
Amazonda öyle dört dörtlük değil herşeyi iade alıyorlar ama o iade edilen ürünleride sıfır diye geri satıyorlar o yüzden amazonda pek iyi değil.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Mağazada hemen oldu bittiye getiriyorlar ayrıca magazada rahat bakılmıyor eve gidiyorsun ölü piksel çıkıyor bakıyorsun aa bunda ölü piksel var vatana gidiyorsun görerek aldın birsey yapamayiz diyorlar
görerek alacaksam açtırıp kurdurup öyle alırım şahsen ben vatandan anakart falan aldım kasayıda getirdim adamlara kendilerine takdırdım biri bozuk çıktı değiştiriverdiler ayak üstü sağlamını taktılar öyle aldım asla bakmadan almam yada internetten alırım alacaksam ordan çıktığın an geri almıyorlar hemen servise isterse biraz önce al

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
İrfan Yazıcı
Ölü piksel olduğunu belirtmeyin. Koşulsuz iade hakkınız var 14 gün, ondan yararlanın.
Hocam araştırdım ölü piksel siyah oluyormuş. Benim şuanki piksel sıkışmasıymış siyah ekranda kırmızı yeşil mavi falan oluyor. Ona nasıl bir şey yapmamız lazım ?

Top Bottom