Neler Yeni

ips panellerin video kalitesi neden kötü

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can
Asus 144hz ips panel monitörüm var Video izliyorum hafif akıcılık bozukluğu hafif titreme gibi şeyler oluyor öncedende ips kullandım ondada oldu ama mesela 10 yıllık tn panel monitörümde bunların 1 tanesi bile olmadı oyunlarda sorun yaşamıyorum ama video izlerken yaşıyorum.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
zeck
Asus 144hz ips panel monitörüm var Video izliyorum hafif akıcılık bozukluğu hafif titreme gibi şeyler oluyor öncedende ips kullandım ondada oldu ama mesela 10 yıllık tn panel monitörümde bunların 1 tanesi bile olmadı oyunlarda sorun yaşamıyorum ama video izlerken yaşıyorum.
Asus 144hz ips panel monitör bende kullanıyorum ama bahsettiğiniz sorunların hiç birini yaşamadım. Ne zamandır kullanıyorsunuz ve en başından beri bu sıkıntılar var mıydı?

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus 144hz ips panel monitör bende kullanıyorum ama bahsettiğiniz sorunların hiç birini yaşamadım. Ne zamandır kullanıyorsunuz ve en başından beri bu sıkıntılar var mıydı?
daha bugün geldi her videoda yok öyle bazılarında görüyorum bundan önceki iade ettiğimdede vardı sorun bazı videoalrda fps 60 dan 30 a düşüyor gibi oluyor

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
zeck
daha bugün geldi her videoda yok öyle bazılarında görüyorum bundan önceki iade ettiğimdede vardı sorun bazı videoalrda fps 60 dan 30 a düşüyor gibi oluyor
Görüntü ayarlarından hz kısmını 144'e aldınız mı?

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Hakan Keser
daha bugün geldi her videoda yok öyle bazılarında görüyorum bundan önceki iade ettiğimdede vardı sorun
Hocam Acer KG242YP, ASUS VG249Q1A ve AOC 24G2ZU monitörlerim var. Dediğiniz sorun hiçbir monitörümde de yok. O modelle ilgili bir sorun olabilir.

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görüntü ayarlarından hz kısmını 144'e aldınız mı?
evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Acer KG242YP, ASUS VG249Q1A ve AOC 24G2ZU monitörlerim var. Dediğiniz sorun hiçbir monitörümde de yok. O modelle ilgili bir sorun olabilir.
Bilemiyorum Önceki Viewsonic gamemodunda titreme yapıyordu bu monitörde bazı videolarda hafif karıncalanma gibi akıcılığı gidiyor

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
zeck
evet

Bilemiyorum Önceki Viewsonic gamemodunda titreme yapıyordu bu monitörde bazı videolarda hafif karıncalanma gibi akıcılığı gidiyor
Monitörünüzle ilgili bir sorun olabilir bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız iade edin veya değişim isteyin.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Hakan Keser
evet

Karıncalanma derken video/fotoğraf çekip atmanız mümkün mü?

• Beğen
Reaksiyonlar: bhcx

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can
Karıncalanma derken video/fotoğraf çekip atmanız mümkün mü?
denedim ama hiç bir şey belli olmuyor mesela bir videoda sanki boydanboya up uzun çok şeffaf bir çizgi var gibi sıralı üst üstte

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Hakan Keser
denedim ama hiç bir şey belli olmuyor mesela bir videoda sanki boydanboya up uzun çok şeffaf bir çizgi var gibi sıralı üst üstte
Hee sanırım sorun şu. Ekranda yatay çizgiler var yukarı doğru kayıyor gibi mi?

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can
Hee sanırım sorun şu. Ekranda yatay çizgiler var yukarı doğru kayıyor gibi mi?
ekranda yatay çizgiler varda videonun hep belirli bir yerinde var videodanmı olabilir bilmiyorum kaymıyor bi anda yok oluyor sonrasında

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Hakan Keser
ekranda yatay çizgiler varda videonun hep belirli bir yerinde var videodanmı olabilir bilmiyorum kaymıyor bi anda yok oluyor sonrasında
Başka kablonuz varsa onunla dener misiniz? Kablodan dolayı olabiliyor böyle şeyler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,777
Üyeler
153,606
Son üye
bilalafsin1
Top Bottom