Neler Yeni

ips panellerin video kalitesi neden kötü

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can
1-2 farklı kablo deneyin hdmi/dp olarak. Eğer sorun düzelmezse üründe sıkıntı olabilir.
Dp girişi yok zaten monitörde bir sıkıntı olsa her videoda yaşanırdı zaten çok bariz ghostingde yok zaten

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
icardi
ekran kartında bir sorun olabilir mi

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Hakan Keser
Bu da bir ihtimal . Ekran kartındaki diğer girişleri de denemen belki sonucu değiştirebilir.
Dp girişi yok zaten monitörde bir sıkıntı olsa her videoda yaşanırdı zaten çok bariz ghostingde yok zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörün/ekran kartının ısınması yüzünden ortaya çıkıyor olabilir ya da kablodaki bir kopukluk temassızlık yüzünden. O yüzden ekran kartındaki diğer girişleri ve farklı kabloları dene demiştim.

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can
Ekran kartımda sorun olabilir evet sistemimde zaten %1 ve %0.1 fps değerlerim 0 a sabit bir parçamın fabrika üretim hatalı olduğunu düşünüyorum sisteme bütün testleri yaptım ama sorunda çıkmıyor sistemim asus dual 3050 i3 12100f ekran kartım 77 dereceleri görüyordu ve sistemimde çok drop oluyor ısınmasa bile

Sorunum hala aynı evde bir laptop var onda denesem ve sıkıntı çıkmasa monitör temizdir demi

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can
Bu da bir ihtimal . Ekran kartındaki diğer girişleri de denemen belki sonucu değiştirebilir.

Monitörün/ekran kartının ısınması yüzünden ortaya çıkıyor olabilir ya da kablodaki bir kopukluk temassızlık yüzünden. O yüzden ekran kartındaki diğer girişleri ve farklı kabloları dene demiştim.
kısaca demek istediğim ıps paneldeki video tn paneldeki kadar akıcı ilerlemiyor

Top Bottom