Neler Yeni

İptv kullananlar tavsiye verebilir mi?

berkan254

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berkan Önal
Merhaba, kaliteli görüntü kalitesi olan maçlarda sorun çıkarmayacak ip tv önerisi yapabilir misiniz?

zuhntr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ömer Öztürk
Discord
omerfpsz#3801
euroturkfocus iptv tavsiyemdir kendim de kullanıyorum sormak istediğin başka soru olursa cevaplayabilirim

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
DuplexPlay ile 1 yıldır kullanıyoruz. İnternet hızın kaç mbps? İnternet hızı önemli IPTV için.

berkan254

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berkan Önal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DuplexPlay ile 1 yıldır kullanıyoruz. İnternet hızın kaç mbps? İnternet hızı önemli IPTV için.
25mbps fiber süper online var
Mesaj otomatik birleştirildi:

euroturkfocus iptv tavsiyemdir kendim de kullanıyorum sormak istediğin başka soru olursa cevaplayabilirim
Görüntü kalitesi donma içerikleri nasıl

zuhntr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ömer Öztürk
Discord
omerfpsz#3801

Fiber 25 yeterli olacaktır , ben bein sports feed yayınları (4k60fps ,1080p60fps) izlerken 20 mbps kullanımın üstüne çıkmıyor oynatıcının da iyi olması gerek sen firma arıyorsun sanırım firma olarak euroturkfocus önerimdir uygulama olarak ise duplex ve quzu iptv tavsiyemdir.

Görüntü Kalitesinden çok memnunum donma mevzusu ise şöyle ,ben tüm maçları 4k izliyorum yani 1080p kanallarda sıfır donma ama 4k kanallarda yarım saatte bir kanal değişip tekrar geçmem gerebiliyor bazen , o benden kaynaklı da olabilir fakat 4k kanalların da yedeği olduğu için çok rahatım.
içerikler ise her hafta dizi bölümleri vs. güncelleniyor
telegram ve whatsapptan çok yardımcı oluyorlar anında
canlı desteği çok iyi.

içerisinde çokça 4k film ve 1080p filmler var

berkan254

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berkan Önal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siz ne kullanıyorsunuz

Fiber 25 yeterli olacaktır , ben bein sports feed yayınları (4k60fps ,1080p60fps) izlerken 20 mbps kullanımın üstüne çıkmıyor oynatıcının da iyi olması gerek sen firma arıyorsun sanırım firma olarak euroturkfocus önerimdir uygulama olarak ise duplex ve quzu iptv tavsiyemdir.

Görüntü Kalitesinden çok memnunum donma mevzusu ise şöyle ,ben tüm maçları 4k izliyorum yani 1080p kanallarda sıfır donma ama 4k kanallarda yarım saatte bir kanal değişip tekrar geçmem gerebiliyor bazen , o benden kaynaklı da olabilir fakat 4k kanalların da yedeği olduğu için çok rahatım.
içerikler ise her hafta dizi bölümleri vs. güncelleniyor
telegram ve whatsapptan çok yardımcı oluyorlar anında
canlı desteği çok iyi.

içerisinde çokça 4k film ve 1080p filmler var
Maç saatinde sıkıntı olmuyor yani birde dublin i duydunuz mu

Tenroz

80+
Merhaba, kaliteli görüntü kalitesi olan maçlarda sorun çıkarmayacak ip tv önerisi yapabilir misiniz?
IPTV tavsiye veya öneri isteyenlere, sempatizanıyım diyebileceğim IPTV BOX PRO firmasını öneririm kesinlikle. Çoook çok eski bir firma. 3 günlük değil bu uzun dediğim 15 yıldan fazla sektörde olan bir firma. İyi olduğu için de meyve veren ağaç olarak kendini rakibi olarak sananlar da çoktur :)
Kesinlikle tavsiye ederim.

Top Bottom