Neler Yeni

İPTV nedir? Öneri lazım

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,792
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Merhaba, Bein Sport pahalı geliyor. İPTV diye bir şey varmış. Nedir? Mac izlenir mı? Nereden alınır?

José Mourinho

80+ Silver
Merhaba, Bein Sport pahalı geliyor. İPTV diye bir şey varmış. Nedir? Mac izlenir mı? Nereden alınır?
İPTV'den maç izleyebilirsin. Eğer TV'in android TV ise inatv denilen uygulamayı yüklemeni önerrim. Eğer android değil ise tv nizde bulunan iptv playerdan izlemeniz gerek. Eğer iptv uygulaması var her şey hazır ise bitane iptv sayfası bulmanız gerek telegram üzerinden. Ordan bi tane iptv linki bulup onu m3u a çevirmen lazım m3u a çevirdikten sonra iptv uygulamasının web sayfasına yüklemeiz gerek. Ama iptv linki bazen patlayabiliyor yani link çalışmıyor. Size önerim güvenilir bir yerden özel tek kişilik 1 tane iptv satın almanız. Bunu yine telegram üzerinden yapmanız gerek ama. İnternette verilenler çoğu kazıkçı. @🃏JOKER🃏 hocam bu işlerden daha iyi anlıyor o size yardım eder.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,535
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yaklaşık 3/4 yıldır IPTV kullanıyoruz çok memnunuz tonlarca üyelik tonlarca para vermeye son yatırım tavsiyesi veya teşvik değildir 😃

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,535
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,535
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,535
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Ng3
Benim kullandığım böyle özelden yazan arkadaşlara yardımcı olurum. Paneli falan çok güzel yaklaşık 3 senedir kullanıyorum ben cep web tv den izliyorum.
1702108703737.png

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,792
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,536
İsim
.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,535
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Android tv lazım google play den iptv uygulamasını indiriyorsun.
TV android değilse tvbox alıp izleyebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis donma yapıyormu bende farklı iptv vardı kablosuz hızla 40-45 mbps ile donuyordu
Kablolu bağlantı yapın her zaman bende donma yok kalite çok güzel ama internet önemli gerçi şuan android boxlar 100mbps destekliyor bende 1000mbps var 100 alıyor kutu

Top Bottom