Neler Yeni

İş bankası Stop loss nasıl yapılır?

ibrahimua

80+ Bronze
Beyler halka arzlar için stop loss ayarlaman lazım nasıl yapıcam zincir emir mi yoksa şartlı emir mi yapmam gerek.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
792
İsim
Furkan ŞENGÜL

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
792
İsim
Furkan ŞENGÜL
hocam simdi anladınız mı neden istedigimi. Hepsini çaktılar.
Hocam herhalde borsada yenisiniz ve halka arzlardan bakiye genişletmeye çalışıyorsun anladığım kadarıyla. Bi kere hisse çakılmadı, her hisse sonsuza kadar tavan yapamaz. Halka arzlarda stop kullanımı ise yanlıştır çünkü sen 5. Tavana sat emri girersin ama ertesi gün 6. Tavan olur sonra 7 8 9. Tavan olur üzülürsün bu yüzden aç gözlülüğe gerek yok Tavan bozunca sat

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam herhalde borsada yenisiniz ve halka arzlardan bakiye genişletmeye çalışıyorsun anladığım kadarıyla. Bi kere hisse çakılmadı, her hisse sonsuza kadar tavan yapamaz. Halka arzlarda stop kullanımı ise yanlıştır çünkü sen 5. Tavana sat emri girersin ama ertesi gün 6. Tavan olur sonra 7 8 9. Tavan olur üzülürsün bu yüzden aç gözlülüğe gerek yok Tavan bozunca sat
Hocam öncelikle borsada gayet uzun denilebilecek bir süredir varım. Benim demek istediğimi tam olarak anlamamışsınız. Ben zaten düştüğü zaman satıyorum yükseldiginde değil. Stop loss da mesela 35 liradan baslayan bi halka arz var diyelim bu yükseldi yükseldi sonra düsmeye basladı varsayalım. Biz 35 TL'ye geri düstügünde şartlı satıs emri hazırlıyoruz ki cebimizden yemesin. Yani bunun amacı erken satmak deil cepten yememesi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,067
Üyeler
142,214
Son üye
xecutioner0206
Top Bottom