Neler Yeni

İş bilgisayarında metin2 pvp oynamak sanalpc de ana pc etkiler mi

zamzom

80+
Merhaba
İş bilgisayarında metin2 pvp oynamak istiyorum virüs yeme durumu için sanal pc de açmak ana pc etkiler mi

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Sanal bilgisayara virüs girdiğinde ana bilgisayarınızı etkilemesi düşük bir ihtimal, hiç yok diyemem çünkü illaki bir açığı vardır ama dediğim gibi ana bilgisayara virüs girmesinden daha düşük bir ihtimal. Oracle VirtualBox öneririm.

zamzom

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanal bilgisayara virüs girdiğinde ana bilgisayarınızı etkilemesi düşük bir ihtimal, hiç yok diyemem çünkü illaki bir açığı vardır ama dediğim gibi ana bilgisayara virüs girmesinden daha düşük bir ihtimal. Oracle VirtualBox öneririm.
ben de aynı şeyi düşünüyorum girecek olan virüs o bilgisayarın otomatik başlatma yerine yerleşicek ana pc de kendini regedit e yazması bir tık imkansız gibi oluyor gene de dediğiniz gibi o sürümdeki bi açıktan kaynaklı bir durum olursa onu bilemiyorum

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
ben de aynı şeyi düşünüyorum girecek olan virüs o bilgisayarın otomatik başlatma yerine yerleşicek ana pc de kendini regedit e yazması bir tık imkansız gibi oluyor gene de dediğiniz gibi o sürümdeki bi açıktan kaynaklı bir durum olursa onu bilemiyorum
Aynen öyle, yine de temkinli olunması gerekebilir ama çok da sıkıntı olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,955
Üyeler
142,058
Son üye
x4katsuk1
Top Bottom