Neler Yeni

iş için 25k sistem önerisi

sirwhy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Ekinci
Bütçe
25000
Sistemi oyundan ziyade yazılım işleri için kullanacağım için öncelikle şu iki parçanın olması gerektiğini düşündüm. Daha önce yalnızca dizüstü kullandığımdan sistem işlerine uzağım o yüzden ilk amacım kesinlikle hicbir kasma donma yapmayacak bir pc oluşturmak. riske atmak istemiyorum.
F64C49B9-A295-41D7-8ED6-7D371E3785B3.jpeg
2002FE60-B42C-4B80-9CEC-FE54E7438EDE.jpeg

Geri kalanlarını toplam 25k bütçeye göre dizebilir misiniz lütfen? teşekkürler.

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
576
İsim
_berdan_
Sistemi oyundan ziyade yazılım işleri için kullanacağım için öncelikle şu iki parçanın olması gerektiğini düşündüm. Daha önce yalnızca dizüstü kullandığımdan sistem işlerine uzağım o yüzden ilk amacım kesinlikle hicbir kasma donma yapmayacak bir pc oluşturmak. riske atmak istemiyorum.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

@DerratiX
Sanki parçalar biraz pahalı geldi

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe

Tuzlu geldi fiyat bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

O ram fiyatına 64gb alınıyor 😐
Tuzlu geldi fiyat bana

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,252
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

sirwhy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Ekinci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@DerratiX
Sanki parçalar biraz pahalı geldi

Tuzlu geldi fiyat bana

O ram fiyatına 64gb alınıyor 😐

Marka ve görsellik yüzünden çok para vermeye gerek yok bence hazır sistem alırsan daha iyi

Al bunu arkana yaslan

dediğim gibi hiç bilmiyorum beyler sadece o iki parçanın olabilecek en iyisi olması gerektiğini düşünüyorum yine de daha iyi bildiğiniz için önerilerinize açığım

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe
dediğim gibi hiç bilmiyorum beyler sadece o iki parçanın olabilecek en iyisi olması gerektiğini düşünüyorum yine de daha iyi bildiğiniz için önerilerinize açığım
4400e 64gb ram yapılıyor 👍 tek modül 16 alırsın 4 adet

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

En iyisi olsun da markasına değil verdiği özelliğe bakın. O paraya 64GB RAM alınır mesela.

sirwhy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Ekinci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
576
İsim
_berdan_
Marka ve görsellik yüzünden çok para vermeye gerek yok bence hazır sistem alırsan daha iyi

Al bunu arkana yaslan

Bu sistemi almanızı öneririm

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,252
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe
onu öyle yapayım o zaman haklısınız. diğer parçalarda neye dikkat etmem gerek işlemci anakart vs. ya da siz önerebilir misiniz
Ne yapacaksınız uygulama vs ne kullanicamsiniz Adobe vs çok çekirdekli de AMD genelde daha iyi oluyor ryzen 7 vs düşünülebilir bütçeye göre grafik yapicaksaniz rtx serisi bir kart alınabilir

sirwhy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Ekinci
Bu sistemi almanızı öneririm

Bence de fiyatına göre çok güzel
hocam güzel de ram, işlemci ve ssd’si düşük gibi geldi. aynısının 1tb ssd 32 ram ve ryzen 7’lisi 30k’ya toplanamaz mı

Ne yapacaksınız uygulama vs ne kullanicamsiniz Adobe vs çok çekirdekli de AMD genelde daha iyi oluyor ryzen 7 vs düşünülebilir bütçeye göre grafik yapicaksaniz rtx serisi bir kart alınabilir

hocam adobe ve kod editörleri ağırlıklı daha çok chrome ile olacak işim. o yüzden ram ssd ve işlemcinin yukarıda dediğim özelliklerde olmasını istiyorum. böyle bir hazır sistem bulabilir miyim nereden bakabilirim

Top Bottom