Neler Yeni

İş-Oyun Laptop Önerisi

gatenhell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hell
Merhaba arkadaşlar,
Online üzerinden iş yapmaktayım, bunun için bir laptop arıyorum. Oyun olarak valorantı en düşükte 100FPS civarı aldırsa yeter bana yani öyle çok ciddi bir laptop istemiyorum.
Taksitli alacağım seçeneklerde taksit yoksa almayacağım buna da dikkat ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,
Online üzerinden iş yapmaktayım, bunun için bir laptop arıyorum. Oyun olarak valorantı en düşükte 100FPS civarı aldırsa yeter bana yani öyle çok ciddi bir laptop istemiyorum.
Taksitli alacağım seçeneklerde taksit yoksa almayacağım buna da dikkat ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Bütçe nedir

gatenhell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hell
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe belirtmedim çünkü taksit seçeneği iyi ise biraz çıkabilirim 16 17 falan ama taksitlerine göre değişiyor işte o yüzden direkt öneri istedim bütçe belirtmeden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Casper NIRVANA önerir misiniz ?

yusuf34

80+ Silver
Bütçe belirtmedim çünkü taksit seçeneği iyi ise biraz çıkabilirim 16 17 falan ama taksitlerine göre değişiyor işte o yüzden direkt öneri istedim bütçe belirtmeden.

casperdan uzak dur

https://www.akakce.com/laptop-noteb...phics-16-wuxga-notebook-fiyati,701671729.html bu urune bakabilirsin yalniz harici ekran karti ariyorsan butceni arttirmlaisin

gatenhell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hell

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
o fiyat bandında iyi laptoplar yok çok fazla. genel olarak dahili GPU'su olanlar mevcut. bütçeni ne kadar artırabilirsin?

16K'ya bu var. 2020 VALORANT'a göre 100 FPS veriyor, şu anda optimizasyon vs. daha iyi durumda yine bu civarda FPS'ler alırsın diye tahmin ediyorum.

gatenhell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hell
o fiyat bandında iyi laptoplar yok çok fazla. genel olarak dahili GPU'su olanlar mevcut. bütçeni ne kadar artırabilirsin?

16K'ya bu var. 2020 VALORANT'a göre 100 FPS veriyor, şu anda optimizasyon vs. daha iyi durumda yine bu civarda FPS'ler alırsın diye tahmin ediyorum.
İşlemcisi çok eski değil mi ?

Taksitine göre değişir. Ayda 3-3.5k taksit verebilirim dostum sorun burada zaten. Direkt nakitle alamıyorum şuan.

gatenhell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hell

Önerir misiniz ?

Bu da güzel gibi duruyor.

Top Bottom