Neler Yeni

İş Yeri Darp Edildim Şikayet Geri Çekmem İçin Israr Ediliyor.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
İş yerinde bir kişi tarafından darp edildim. Şiddetli şekilde bacağıma darbeler aldım. Benim sorumluluğum dışında ki bir yeri temizlemediğim için. Tahrik edici şeyler söylemiş olabilirim ama bana vurabiliceği tehdit edebiliceği anlamına gelmeyeceğini düşünüyorum. Bu konuda şuan sizce ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Celal Tüzün
İş yerinde bir kişi tarafından darp edildim. Şiddetli şekilde bacağıma darbeler aldım. Benim sorumluluğum dışında ki bir yeri temizlemediğim için. Tahrik edici şeyler söylemiş olabilirim ama bana vurabiliceği tehdit edebiliceği anlamına gelmeyeceğini düşünüyorum. Bu konuda şuan sizce ne yapmalıyım?
Bence sonuna kadar git seni darp etmeye hakkı yok.

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,259
İsim
Evren avcı
babamın şirketi de olsa çekmem. kendinizi düşünün darp edilip bir de şikayeti çekmek adamların işine gelir.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence sonuna kadar git seni darp etmeye hakkı yok.
Bende öyle düşünüyorum. Ben mükemmelim demiyorum hata yapmışımdır adamı tahrik edicek şeyler söylemiş olabilirim ama bu bana 4 defa şiddetli şekilde streç film rulosu ile vurması anlamına gelmez. 3 defa vurma diye uyardım 4 defa toplam vurdu. Ve bacağını kırarım diye de tehditler etti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

babamın şirketi de olsa çekmem. kendinizi düşünün darp edilip bir de şikayeti çekmek adamların işine gelir.
İş yerinde olaya şahit olanlar ayıranlar da dahil olmak üzere herkes diğer adamın tarafında çünkü uzun yıllardır o adamı tanıyorlar ve yakın arkadaşlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Celal Tüzün
Bende öyle düşünüyorum. Ben mükemmelim demiyorum hata yapmışımdır adamı tahrik edicek şeyler söylemiş olabilirim ama bu bana 4 defa şiddetli şekilde streç film rulosu ile vurması anlamına gelmez. 3 defa vurma diye uyardım 4 defa toplam vurdu. Ve bacağını kırarım diye de tehditler etti.
Şikayetçi ol avukat tutacak durumun yoksa emniyette istiyebiliyorsun diye biliyorum hatta bence tazminat bile alabilirsin. İfadende psikolojinin bozulduğunu da söylersen senin için iyi olur bence

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şikayetçi ol avukat tutacak durumun yoksa emniyette istiyebiliyorsun diye biliyorum hatta bence tazminat bile alabilirsin. İfadende psikolojinin bozulduğunu da söylersen senin için iyi olur bence
İfadeyi çoktan karakolda yazıldı imzaladım. Alabiliceğim max tazminat ne kadar bilmiyorum ama o kadar öfkeliyim ki o kişiye gerekirse yaparım. Kimsenin kimseye şiddet uygulamaya hakkı yok.

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,821
İsim
DefKot
Erkek misiniz

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Çekme hakkını çöpe atma

Receb İvedik

80+ Bronze
Eğer maaşın yaptığın işe göre 3 katı falan değilse ben çekmezdim . Ki maaş veya yaptığım iş umrumda olmaz

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Yaşını merak ettim dostum. Geçmiş olsun, şikayetini inadına da olsa çekme sakın ve tazminat alabilirsen de al.
23 Olucam yakın zamanda. Şuan öyle bir kinlenmişler ki bana herkes şikayet ettiğim için sanki suçlu benim. Aldım elime ben dövdüm ben tehdit ettim. Arkadaş oldukları ve yıllardır tanıdıkları için onun yanındalar. Şuanda max olacak senaryo işten atılıcak belki dava açılır bişiler alırım o kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer maaşın yaptığın işe göre 3 katı falan değilse ben çekmezdim . Ki maaş veya yaptığım iş umrumda olmaz
Benim umrumda değil maaş iş ben boşta kalsam problem yok. İşte bulurum elbet. Şuan gerçekten gitmeye korkuyorum çünkü hepsi cephe almış durumda bana karşı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,484
Üyeler
149,391
Son üye
TTTezel
Top Bottom