Neler Yeni

Işık sızması, IPS glowing neredeyse olmayan sorunsuza yakın monitor önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
Arkadaşlar merhaba.

Sorunsuza yakın, kronik sorunları olmayan

4500-6000 arası 27 inç 144+ üzeri IPS monitor arıyorum.

Teşekkürler şimdiden.

draqla

80+
IPS glow olmayan IPS monitör mü ? Keşke olsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bütçedeki en iyi 1080p Lenovo 25i-30. Başka bakmama gerek yok bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IPS glow olmayan IPS monitör mü ? Keşke olsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bütçedeki en iyi 1080p Lenovo 25i-30. Başka bakmama gerek yok bence.
Hocam madem sorunludur neden IPS kullanıyor insanlar. Yani büyük sorun gibi duruyor bence.

27i-30 alsam olur mu?

draqla

80+
Hocam madem sorunludur neden IPS kullanıyor insanlar. Yani büyük sorun gibi duruyor bence.

27i-30 alsam olur mu?

Va renk kalitesi ve ghostingi,tn panellerin renk çamurluğu ve dar görüş açısından çok daha iyidir IPSin glowu. R27i-30 almanı önermem. Hem daha pahalı hem 1080pde 27 inç çok büyük kalıyor piksel yoğunluğu azalıyor. Bu da ekrana yakın otururken pikselleri saldırabilir sana. Şahsen ben aynı fiyat da olsalar R25i-30 alırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
Va renk kalitesi ve ghostingi,tn panellerin renk çamurluğu ve dar görüş açısından çok daha iyidir IPSin glowu. R27i-30 almanı önermem. Hem daha pahalı hem 1080pde 27 inç çok büyük kalıyor piksel yoğunluğu azalıyor. Bu da ekrana yakın otururken pikselleri saldırabilir sana. Şahsen ben aynı fiyat da olsalar R25i-30 alırdım.
Ya şu videodaki arkadaş, aldığına çok üzüldü video sonunda;

draqla

80+
O arkadaş neden sevmedi bilmiyorum ama bu bütçede daha iyisini bulamaz. Bunu genel kullanıcı yorumlarına göre konuşuyorum. En çok tercih edilen modellerden biri bu. 2k aldım yoksa ben de buna bakıyordum. Sorun IPS glow ise her monitörde farklı olur aynı panel olsa bile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
O arkadaş neden sevmedi bilmiyorum ama bu bütçede daha iyisini bulamaz. Bunu genel kullanıcı yorumlarına göre konuşuyorum. En çok tercih edilen modellerden biri bu. 2k aldım yoksa ben de buna bakıyordum. Sorun IPS glow ise her monitörde farklı olur aynı panel olsa bile.
Ips glow ve ghosting çok belli olduğunu belirtti yani.

draqla

80+
Ips glow ve ghosting çok belli olduğunu belirtti yani.
Ghosting olduğunu sanmıyorum. Overdrive ayarı var monitörlerde muhtemelen onu yapamamıştır. Glowa gelince seninkisi onunkinden farklı olacak emin olabilirsin. Daha fazla daha az olur onu kimse bilemez. Şansına kalmış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
Ghosting olduğunu sanmıyorum. Overdrive ayarı var monitörlerde muhtemelen onu yapamamıştır. Glowa gelince seninkisi onunkinden farklı olacak emin olabilirsin. Daha fazla daha az olur onu kimse bilemez. Şansına kalmış.
İade edebilirim değil mi? Hocam bir de AOC 27G2SPU monitor nasıl?

draqla

80+
İade edebilirim değil mi? Hocam bir de AOC 27G2SPU monitor nasıl?
İade ediceksen glow sorun olarak sayılmıyor. Vazgeçtim diye iadeye gönder sıkıntı olmaz. Ama bazı mağazalar iadede sıkıntı çıkartabiliyor örneğin İtopya gibi. Ona göre mağazadan al. Attığın diğer monitör de 27 inç. Az önce anlattım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
İade ediceksen glow sorun olarak sayılmıyor. Vazgeçtim diye iadeye gönder sıkıntı olmaz. Ama bazı mağazalar iadede sıkıntı çıkartabiliyor örneğin İtopya gibi. Ona göre mağazadan al. Attığın diğer monitör de 27 inç. Az önce anlattım.
Hocam 27 inç istiyorum aslında ondan. Çünkü büyük lazım.

2K'larda çok pahalı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,773
Üyeler
142,174
Son üye
Mustafa81
Top Bottom