Neler Yeni

İşlemci bozuk olsa bilgisayar açılırsa mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan
Ryzen 3 1200 işlemcim var pinleri büküldü tamire verdim taktılar görüntü gelmiyor sıkıntı ne olabilir anlayan biri var mı?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,158
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İşlemci de hata olması durumunda görüntü gelmez diğer parçalar sağlamsa

Nova1965

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut
Ryzen 3 1200 işlemcim var pinleri büküldü tamire verdim taktılar görüntü gelmiyor sıkıntı ne olabilir anlayan biri var mı?
Pinlerin 1-2 tanesinin bükülmesi sorun çıkartmaz, ancak gözle görünür bir pin bozukluğu var ise çalışmaz.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,922
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Sistemde ekran kartı var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,922
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
RX 560 var fanlar her şey dönüyor
Yamuk pinler düzeltildi ise sistemin çalışması lazım belki düzgün düzeltilmedi ya da başka bir sıkıtı var anakartta led bildirimi var mı ve sistemi başlattıktan sonra klavye mouse'a ışık geliyor mu?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,158
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan
Muhtemelen adam yapamamış İstanbul da yaşıyorsan bende bakmak isterim
Zonguldak abi maalesef o kadar kötü yerdeyiz ki adamlar ufak çocukların pc parçalarını çalıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yamuk pinler düzeltildi ise sistemin çalışması lazım belki düzgün düzeltilmedi ya da başka bir sıkıtı var anakartta led bildirimi var mı ve sistemi başlattıktan sonra klavye mouse'a ışık geliyor mu?
Klavye mouseyi takmadım takip demiyorum şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi mouseye pcyi acmadan ışık geldi klavyeye gelmedi ama laptopa takıp denedim ışık geliyor klavyeye

Son düzenleme:

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,158
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kısa bir video atabilir misin çalışırken anakartin en azından uzaktan kontrol edeyim

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,922
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Abi mouseye pcyi acmadan ışık geldi klavyeye gelmedi ama laptopa takıp denedim ışık geliyor klavyeye
Klavyeye ışık gelmiyorsa sistem çalışmıyor demektir. İşlemci değiştirip denenmesi lazım.

Top Bottom