Neler Yeni

Çözüldü✓ İŞLEMCİ FAN HIZI AYARLAMA

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,314
İsim
Eren
Smart Fan 5 Auto kısmına bas oradan ayarı yapabilirsin. İnce ayar istiyorsan da Smart Fan 5 Advanced kısmından yapabilirsin.
systam alertda cpu burdan 100 yaptım mesala burdan ayarlayabilirmiyim sıkıntı olurmu
1616836766774.png

PuYYa_İR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Puyya khatami
Bunun inatla alakası yok. İşe yaramayan programı önermekten vazgeçin zaten markanın kendi programı var ama siz inatla 3. parti program öneriyorsunuz yani burada inat yapan sizsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ThermalConsole.exe programın adı. Program Files x86 içinden bulmayı dene.
Ben oda var diyorum başka bir şey yapmiyorum kulanmak isteyen olursa diye. ve guzel kardeşim işe yariyor diyorum sadece bazi ayarlari var bitir bu .... Konuyu ve istedini kullan bu anakartin programi vardir diyerinin yoktur adam bios dan uşeniyordur buda var diyorum yoksa git istediyini kullan

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,314
İsim
Eren
O ayar işlemci fanı o hıza gelince sistem alarm versin ayarı. Oradan fan hızını ayarlamıyorsun Smart Fan kısmından ayarlıyorsun.
farkettim :) çok düşürünce fan ışıkları gidiyır 0 yapınca ama fanlar durmuyor

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
siteye girdim hangisini indirmem gerek bu çıktı tıkladım açıldı öbürleri açılmadı B450M S2H V2 (devir 1.0)
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyuna girerken artırıp oyundan çıkınca düşürmek için bios sürekli gir çık yapmak istemiyorum
Zaten oradan dereceye göre ayarliyosun. Mesela 30 derecede %30 çalışıyor fan 70 derecede %100. Kasa fanları da aynı şekil boşta gram ses duymuyorum.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,314
İsim
Eren
Zaten oradan dereceye göre ayarliyosun. Mesela 30 derecede %30 çalışıyor fan 70 derecede %100. Kasa fanları da aynı şekil boşta gram ses duymuyorum.
ben boştayken işlemci fanını 0 yaptım 60 derece oldu onu biraz arttırdım

Top Bottom