Neler Yeni

Yardım İşlemci mi Alayım Telefon Mu Değiştireyim?

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ahmet
Arkadaşlar merhaba elimde tam Ryzen 5 5600 tray alacak kadar para var şuanki işlemcim Ryzen 5 4500. Ancak durum şu ki telefonumu değiştirmek iosa geçmek istiyorum sizce bu parayla yeni işlemci mi almalıyım yoksa telefon parasına mı katmalıyım?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,939
İsim
Emre siyah
bilgisayar kullancaksan geç

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayar kullancaksan geç
Hocam şöyle ben bilgisayarı aktif olarak kullanıyorum yani her gün istisnasız olarak pcdeyim ve oynadıgım oyunlar ets2 pubg m. fifa24 tarzı oyunlar sizin gorusurunuz nedir?

Suleiman Hetfield

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Çok şey istiyorsun. Sırf geçmiş olmak için IOS'a geçecek gibisin. Ekran kartın yüksek bir model değilse işlemcini değiştirmenin gereği yok. Tam tersi ise al işlemciyi, çok düşünme

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ahmet
Çok şey istiyorsun. Sırf geçmiş olmak için IOS'a geçecek gibisin. Ekran kartın yüksek bir model değilse işlemcini değiştirmenin gereği yok. Tam tersi ise al işlemciyi, çok düşünme
Ekran kartım Rtx 2060,telefonum redmi. Geçmiş olmak için değil de artık Android istemediğim için geçmek istiyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,883
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar merhaba elimde tam Ryzen 5 5600 tray alacak kadar para var şuanki işlemcim Ryzen 5 4500. Ancak durum şu ki telefonumu değiştirmek iosa geçmek istiyorum sizce bu parayla yeni işlemci mi almalıyım yoksa telefon parasına mı katmalıyım?
Kankacım al 5600 ü sat 4500 ü birazda redmi de takıl derim Normalde bende İpXS-11 falan almayı düşünüyordum biraz daha sabredince 13 alabildim onun borcunu ödüyorum şuanda

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ahmet
Kankacım al 5600 ü sat 4500 ü birazda redmi de takıl derim Normalde bende İpXS-11 falan almayı düşünüyordum biraz daha sabredince 13 alabildim onun borcunu ödüyorum şuanda
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın bende xs Max - 11 bakıyorum ama çok kararsız kalmıstım 4500u satıp onu telefon parasına eklemek daha mantıklı galiba? Hocam bide yenilenmiş mi aldınız

dyron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
redmi ne hocam model ne ve ne için kullanıyorsun

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,883
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın bende xs Max - 11 bakıyorum ama çok kararsız kalmıstım 4500u satıp onu telefon parasına eklemek daha mantıklı galiba? Hocam bide yenilenmiş mi aldınız
Yok ben direk 0 aldım normalde aklımda Yd 15 Pro almak vardıda nasip değilmiş

dyron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
11 kötü telefon şuan ip alcaksan en düşük 13 alcan

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,883
İsim
Emre
Discord
necromancerr
11 kötü telefon şuan ip alcaksan en düşük 13 alcan
İkinci elde ucuza gelirse eğer gideri var 11'in (Xs Max almak daha mantıklı bence 11 yerine) ama sıfır bakılıcaksa en az 13 bakılmalı dediğin gibi.

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ahmet
redmi ne hocam model ne ve ne için kullanıyorsun
Redmi 12C ancak fotoğraf çekmek istediğimde çok kotu çekiyor, optik goruntu sabitleme olsun istiyorum çok video çeken birisiyim oyun oynamam batarya önemli değil fazla bakmam telefona bi de instagramda ios performansı çok daha iyi story atarken vs.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,883
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Redmi 12C ancak fotoğraf çekmek istediğimde çok kotu çekiyor, optik goruntu sabitleme olsun istiyorum çok video çeken birisiyim oyun oynamam batarya önemli değil fazla bakmam telefona bi de instagramda ios performansı çok daha iyi story atarken vs.
12C baya kötüymüş ben Redmi note 10S ten geçtim ona rağmen arada dağlar kadar fark var.

Top Bottom