Neler Yeni

Yardım İşlemci mi Alayım Telefon Mu Değiştireyim?

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet
Yok ben direk 0 aldım normalde aklımda Yd 15 Pro almak vardıda nasip değilmiş
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın ben 1 sene kullanmak için istiyorum önümüzdeki yaz okullar tatil olunca 3 ay boyunca calısacagım zaten 14 falan gecerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

12C baya kötüymüş ben Redmi note 10S ten geçtim ona rağmen arada dağlar kadar fark var.
Valla hocam hiç memnun değilim ne fotograf çekiyo ne video çekiyo ne de oyun oynayabiliyorjö

11 kötü telefon şuan ip alcaksan en düşük 13 alcan
12C baya kötüymüş ben Redmi note 10S ten geçtim ona rağmen arada dağlar kadar fark var.
12 mini veya se3 te bakıyorum onlar nasıldır?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,062
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın ben 1 sene kullanmak için istiyorum önümüzdeki yaz okullar tatil olunca 3 ay boyunca calısacagım zaten 14 falan gecerim
Alttaki fotoğrafı telefonu ilk aldığımda çekmiştim kamera koruması cam vardı üstüne 5x zoom yapmıştım (cam korumayı sökünce 10x daha güzel çekiyor )
1724256930977.png

Valla hocam hiç memnun değilim ne fotograf çekiyo ne video çekiyo ne de oyun oynayabiliyorjö

12 Mini bi abimde var şarjı çok hızlı bitiyor se2 de arkadaşımda var keza onunda şarjı çok hızlı bitiyor bataryaları çok küçük.
ben 13 ile günde 1 defa şarja takarken onlar yeri geliyor 2-3 defa takıyorlar.

dyron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
muhammet
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Redmi 12C ancak fotoğraf çekmek istediğimde çok kotu çekiyor, optik goruntu sabitleme olsun istiyorum çok video çeken birisiyim oyun oynamam batarya önemli değil fazla bakmam telefona bi de instagramda ios performansı çok daha iyi story atarken vs.
sende gitmişsin c serisi almışsın c ztn kötü olur redmi note 12 pro 5g al ip11den daha iyi ztn oyunda oynarsın kamerasıda iyi

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet
Alttaki fotoğrafı telefonu ilk aldığımda çekmiştim kamera koruması cam vardı üstüne 5x zoom yapmıştım (cam korumayı sökünce 10x daha güzel çekiyor )
Alıntıyı görüntüle

12 Mini bi abimde var şarjı çok hızlı bitiyor se2 de arkadaşımda var keza onunda şarjı çok hızlı bitiyor bataryaları çok küçük.
ben 13 ile günde 1 defa şarja takarken onlar yeri geliyor 2-3 defa takıyorlar.
Hocam batarya önemli değil ben fazla kullanmıyorum ve hep buyuk telefon kullandım biraz da küçük kullanmak istiyorum cam korumasız kullanmak çok daha iyi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,062
İsim
Emre
Discord
necromancerr
sende gitmişsin c serisi almışsın c ztn kötü olur redmi note 12 pro 5g al ip11den daha iyi ztn oyunda oynarsın kamerasıda iyi
Yazılım olarak gene bir iphoneyi tutmuyor da gene 12C ye göre çağ atlatır adama.

dyron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
muhammet
İlgilendiği Kategoriler
Futbol

se küçük olduüu için yanında powebank olması lazım 12ye hiç bulaşma

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet
Hocam para buna yetmisti geçen sene almıstım oyun oynamıyorum hiç bir zaman da oynamam sadece kamera ve küçük olması bide insta performans önemli başka bi şey kullanmıyorım zatem

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,062
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam batarya önemli değil ben fazla kullanmıyorum ve hep buyuk telefon kullandım biraz da küçük kullanmak istiyorum cam korumasız kullanmak çok daha iyi
Cam koruması dediğim arka kamera cam koruması normal ekran koruması kesinlikle kullan ayrıca 6.1 standart bi boyut ki senin kullandığım 6.71 inç benim eski note 10s 6.43 inçti ona rağmen 13 küçük geldi ilk elime aldığımda

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,062
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Samsung note 4 kullanıyordum buna geçtim keşke note 4ten devam etseydim o daha iyiydi se alıcam galiba ya
Note4 gibi şaheseri bırakmışsın kanka attan inip eşeğe binmişsin o kadar diyeyim o note 4 e bi custom rom atsaydın hala işini görürdü senin

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet
Cam koruması dediğim arka kamera cam koruması normal ekran koruması kesinlikle kullan ayrıca 6.1 standart bi boyut ki senin kullandığım 6.71 inç benim eski note 10s 6.43 inçti ona rağmen 13 küçük geldi ilk elime aldığımda
Hocam se tek elle kullanmak istiyorum ekran koruması derken bende kamera korumasından bahsetmek istedim :D

Note4 gibi şaheseri bırakmışsın kanka attan inip eşeğe binmişsin o kadar diyeyim o note 4 e bi custom rom atsaydın hala işini görürdü senin
Maalesef hocam şimdi bunu anneme vericem note 4ü ve elimde iphone 6s var onları satıcam biraz birikmisim var bi de borç alırım öyle alıcam telefonu

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,062
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam se tek elle kullanmak istiyorum ekran koruması derken bende kamera korumasından bahsetmek istedim :D

Maalesef hocam şimdi bunu anneme vericem note 4ü ve elimde iphone 6s var onları satıcam biraz birikmisim var bi de borç alırım öyle alıcam telefonu
6.1 inç olan baz model iphoneleride rahat tek elle kullanırsın ben rahatça kullanıyorum mesela eskisi 6.43 inç olduğundan onu kullanamıyordum.

Top Bottom