Neler Yeni

işlemci oyunlarda tamamını kullanıyor

İperion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ferdi Atıl
Ayarlarınız düşüktür
Dlss falan açmışsınızdır normal. Ayarı yükseltin grafikleri yani ve dlss açıksa kapatın. Veya daha az işlemci yoran versiyonu seçin. Performansta oynuyorsan dengeliye, dengeli ise kaliteliye al. Yine pek değişmezse kapa. Bu ara sistemi ne zaman aldınız? Sırf 3050 yi gördüm diye yazıyorum neden 3050?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Varsa onu yaparsanız olur.
param o kadardı bende hazır sistem buldum aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
evet hocam hepsi yüklü ve güncel

Alıntıyı görüntüle mesela hocam örnek normal gta 5 storry de aynı
kanka zaten ekran kartın bile olmasa sen o gta5 i sadece işlemci ve entegre grafikle aça bilirsin (60fps+) yani bu işlemciye yüklendiği halde bile grafikler çöp gibi sanki i3 8130-u (ekran kartsız) işlemcisiyle açmış gibi. demek istediğim galiba bilgisayarda ya da anakartta sorun var çünkü senin işlemcinle ekran kartı olmasa bile sadece o işlemciyle gta5 i sorunsuz açarsın yani dediğin gibi sadece işlemciye yüklendiği halde grafikleri açamıyor demek ki sorun anakartta büyük ihtimalle sistemi sen mi topladın?

İperion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ferdi Atıl
kanka zaten ekran kartın bile olmasa sen o gta5 i sadece işlemci ve entegre grafikle aça bilirsin (60fps+) yani bu işlemciye yüklendiği halde bile grafikler çöp gibi sanki i3 8130-u (ekran kartsız) işlemcisiyle açmış gibi. demek istediğim galiba bilgisayarda ya da anakartta sorun var çünkü senin işlemcinle ekran kartı olmasa bile sadece o işlemciyle gta5 i sorunsuz açarsın yani dediğin gibi sadece işlemciye yüklendiği halde grafikleri açamıyor demek ki sorun anakartta büyük ihtimalle sistemi sen mi topladın?
hazır sistem olarak aldım sorunlar düzelmedi 1 günde böyle oluyorsa yani diyecek bişey yok yarın değişim için göndericem bakalım

EmreYGM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Yağmuroğlu
evet hocam hepsi yüklü ve güncel

Alıntıyı görüntüle mesela hocam örnek normal gta 5 storry de aynı
Hacim işlemci kullanımın yüksek ama FPS de yüksek yani bence bir sorun yok özellikle fivem de ymap olan bir konumdasin. Bu ekstra işlemci ve ekran kartına yük bindirir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Oğuz
hazır sistem olarak aldım sorunlar düzelmedi 1 günde böyle oluyorsa yani diyecek bişey yok yarın değişim için göndericem bakalım
Değişim yapmazlar da sorunu çözmeye çalışırlar. Tabi sorunu teknik ekibe iletirlerse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sefa
Keşke sistemi almadan önce sormak zahmetinde bulunsaydınız. Bütçenize uygun en iyi sistemleri size önerebilirdik. Belki 1 2 k daha üstüne ekleyip 2 kat peformans alacağın sistemler bulmana yardım edebilirlerdi.

Top Bottom