Neler Yeni

İşlemci pininde sorun olduğu nasıl anlaşılır?

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
HC
Bilgisayarda ne gibi sorunlar yaşarsam işlemcide sorun olduğundan şüphelenmeliyim? İşlemci pini yamuk diye konu açan bir kaç kişi gördüm ilk kez sistem aldım bilgim az o yüzden içime bir kurt düştü açıkçası böyle bir sorun olduğunu nasıl anlarım? İçini açıp bakamam çünkü dediğim gibi bilgim az bozarım ne yaşarsam bu durumdan şüphelenmeliyim?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,479
İsim
Fatih
Doğru çalışmazsa buraya gel bence. Sorununa göre bakmamız gerekir.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
HC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğru çalışmazsa buraya gel bence. Sorununa göre bakmamız gerekir.
Hocam dediğim gibi bilgim az sorun olup olmadığını anlamak için neler yapılmalı?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,479
İsim
Fatih
Hocam dediğim gibi bilgim az sorun olup olmadığını anlamak için neler yapılmalı?
Dostum bir şey yapmana gerek yok. Ac kullan kapanma falan olursa bakicaz işte. Herhangi bir sorun olursa yaz zaten buraya. İşlemci testlerini yaparsın gerekli uygulamalardan. Aida64 vb. netten bulabilirsin.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
HC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bir şey yapmana gerek yok. Ac kullan kapanma falan olursa bakicaz işte. Herhangi bir sorun olursa yaz zaten buraya. İşlemci testlerini yaparsın gerekli uygulamalardan. Aida64 vb. netten bulabilirsin.
Tamamdır hocam inşallah bişey olmazsa hiç araştırmama gerek olmaz yardımınız için teşekkürler.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw
Top Bottom