Neler Yeni

işlemci soğutucu önerisi

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
bunlar normal fan radyatörler biraz daha yer kaplıyor alt tarafta şöyle bir açıklama var
Mesaj otomatik birleştirildi:

sadece ön de radyatör desteği o da 240 diyor herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

satın almamış olursam tabi ki beklerim soğutmayı biraz güçlü almak istiyorum çünkü ilerisi içinde düşünüyorum
spoiler vereyim o zaman. 🙃 hani çoğu 240lık sıvı soğutmalara taş çıkaran soğutucular var.
PUBG 53.jpg

sarpuyar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Selim Sarp Uyar
spoiler vereyim o zaman. 🙃 hani çoğu 240lık sıvı soğutmalara taş çıkaran soğutucular var.
Alıntıyı görüntüle
evet tek korkum bazı ramler büyük olduğu için fanı azıcık yukarıya taşıyoruz ya yüksekliği artıyor o zaman kasam herhalde yanlış hatırlamıyorsam 160mm yükseklik destekliyor o yüzden ramlerimi anakartımı kasamı yazdım acaba sıkıntı olur mu bir daha iadeyle uğraşamam çünkü 1 haftam gitti bu yüzden

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
evet tek korkum bazı ramler büyük olduğu için fanı azıcık yukarıya taşıyoruz ya yüksekliği artıyor o zaman kasam herhalde yanlış hatırlamıyorsam 160mm yükseklik destekliyor o yüzden ramlerimi anakartımı kasamı yazdım acaba sıkıntı olur mu bir daha iadeyle uğraşamam çünkü 1 haftam gitti bu yüzden
uyum kısmına sen kasana göre bak kanka. benim kasamda 16cm max kuletipi destekliyor yazıyordu en kallavi olan kuletipi bile sığdı. ramlerin vs üstüne binme olayında fanları hareket ettiriyorsun. assasin peerlessta öyle yaptım mesela. ama 7500f veya 7600 için kallavi bir kuletipi gerekli mi? o kısımda videonun süprizi olsun :D

sarpuyar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Selim Sarp Uyar
uyum kısmına sen kasana göre bak kanka. benim kasamda 16cm max kuletipi destekliyor yazıyordu en kallavi olan kuletipi bile sığdı. ramlerin vs üstüne binme olayında fanları hareket ettiriyorsun. assasin peerlessta öyle yaptım mesela. ama 7500f veya 7600 için kallavi bir kuletipi gerekli mi? o kısımda videonun süprizi olsun :D
eyvallah kral

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
hadi dediğin gibi olsa bile hiçbir sıvı soğutma sığmaz üste hepsi her halükarda 120x120 den 240mm oluyor

sarpuyar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Selim Sarp Uyar
o zaten sığar üst taraf 360mm kadar destekliyor kasan matx olsa sığmasa anlarım anakart falan ama atx kasa üst tarafa olur
valla 360mm aldım ön tarafa sığmadı üst tarafı zaten hiç söylemiyorum bile şimdide resimlere değilde yazıya baktığımda 240 destekliyor maksimum o da ön taraf diyor

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
o zaman öne takarsın ama kabloyu aşağıda verme yukardan ver boruyu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular