Neler Yeni

İŞLEMCİ VE EKRAN KARTI YÜKSEK DERECEDE ISINMA ŞÜPHESİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
HAMZA
ŞUAN SADEECE OPERADAYIM İŞLEMCİ ISISI 50 55 civarında
Mesaj otomatik birleştirildi:

dediğim gibi bi linki olsaydı neyse peki adını biliyomusunuz işletim sisteminin flashtaki iso dosyasında ne yazıyor bunları söyleyin bi bulmaya çalişim birde eğer yapabilirseniz görev yöneticisinden işlemciye ve ekran kartına yük bindirenden değişik bişi varmı ona bakın derim ama ilk mümkünse isim veya link
Win10_Perf_22H2_16.04.2023_x64_

site buldum https://www.fullindir.cafe/windows-10-performance-editions-2020-indir-full/ buu

Shourd

80+ Silver
ŞUAN SADEECE OPERADAYIM İŞLEMCİ ISISI 50 55 civarında

Win10_Perf_22H2_16.04.2023_x64_
bu dediğinizden pek bişi çıkmaz hocam hiç mi bi hatıranız yok site adıdır veya youtubede izlediyseniz onun adıdır en köü arama geçmişine baksanız ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
HAMZA
bu dediğinizden pek bişi çıkmaz hocam hiç mi bi hatıranız yok site adıdır veya youtubede izlediyseniz onun adıdır en köü arama geçmişine baksanız yahttps://www.fullindir.cafe/windows-10-performance-editions-2020-indir-full/

Shourd

80+ Silver
muhtemelen virüs değil ama yinede tehdit var bana verdiği indirme linkinde virğs totalden baktım ama norton kaliteli bi av tam tarama ile bi sorun yok ise muhtemeln yoktur bu arada mx4 bi öneri değildi sadece örnekti farklı bi termal macuna bakın veya ona siz bilirsiniz

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-02-03 230528.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-03 230528.png
    127.3 KB · Hit: 20
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
HAMZA
muhtemelen virüs değil ama yinede tehdit var bana verdiği indirme linkinde virğs totalden baktım ama norton kaliteli bi av tam tarama ile bi sorun yok ise muhtemeln yoktur bu arada mx4 bi öneri değildi sadece örnekti farklı bi termal macuna bakın veya ona siz bilirsiniz
sen kralsın ya

Shourd

80+ Silver
sen kralsın ya
ne demek bu arada o sitedeki diğer linkleride taratım aynen tehdit var gözüküyor içinize sinmez ise kaspersky bitdefender deneyin yada o kadar dosyanız yoksa bi test edin win 10 orjinale geçip sıcaklık ve fpsi ama eğer kasperskyda flnda sorun çıkmaz ise virüs muhtemelen yoktur iyi forumlar sorun olursa söylersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
HAMZA
ne demek bu arada o sitedeki diğer linkleride taratım aynen tehdit var gözüküyor içinize sinmez ise kaspersky bitdefender deneyin yada o kadar dosyanız yoksa bi test edin win 10 orjinale geçip sıcaklık ve fpsi ama eğer kasperskyda flnda sorun çıkmaz ise virüs yoktur iyi forumlar sorun olursa söylersin
eyw reis

ne demek bu arada o sitedeki diğer linkleride taratım aynen tehdit var gözüküyor içinize sinmez ise kaspersky bitdefender deneyin yada o kadar dosyanız yoksa bi test edin win 10 orjinale geçip sıcaklık ve fpsi ama eğer kasperskyda flnda sorun çıkmaz ise virüs muhtemelen yoktur iyi forumlar sorun olursa söylersin
siz hangi programı kullandınız da tehtid gözüktü

knk termal macun alcam mx 4 mü yoksa

Grizzly Kryonaut sence tercihin ne senin​

Son düzenleme:

Shourd

80+ Silver
eyw reis

siz hangi programı kullandınız da tehtid gözüktü

knk termal macun alcam mx 4 mü yoksa

Grizzly Kryonaut sence tercihin ne senin​

virüs totalde linkleri taratım bana turbodan verdiği san gb sormasebebimde oydu tarat dicektim ama maks 650mb yazıyor dosya taramda istersen bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
HAMZA
knk bu normalmi

Ekler

• resim_2024-02-03_233248564.png
    resim_2024-02-03_233248564.png
    465.9 KB · Hit: 22

Shourd

80+ Silver
GÜNCELLEME DEĞİL KURULUM İŞLEMCİ SICAKLIĞINA BAK
normaldir genelikle norton kaspersky gibi antivirüs uygulamaların kurulumu ağır oluyor sebebi ise bi çok dosyay erişiyorlar ve kendilerini sistemin antivirüsü yapıyorlar normalde bu kadar çıkmaz ama senin durumunda normaldir görev yöneticisi bak farklı bişi varmı diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
HAMZA
normaldir genelikle norton kaspersky gibi antivirüs uygulamaların kurulumu ağır oluyor sebebi ise bi çok dosyay erişiyorlar ve kendilerini sistemin antivirüsü yapıyorlar normalde bu kadar çıkmaz ama senin durumunda normaldir görev yöneticisi bak farklı bişi varmı diye
farklı bişi yok

knk mx4 spariş ettim yorumlara girdim bi adam benim gibi cihazın orjinal macununu sökmüş ve benim markadaki macunu vurmuş ve sıcaklığı benimkinden daha fazla artmış mx4 almış baya memnun

farklı bişi yok

knk mx4 spariş ettim yorumlara girdim bi adam benim gibi cihazın orjinal macununu sökmüş ve benim markadaki macunu vurmuş ve sıcaklığı benimkinden daha fazla artmış mx4 almış baya memnun
içim raahatladı anasını aklıma köyü şeyler geliyordu kendikendime diyordum işlemci çipleri gitmiş :D

farklı bişi yok

içim raahatladı anasını aklıma köyü şeyler geliyordu kendikendime diyordum işlemci çipleri gitmiş :D
sanada çok teşekkür ederim hakkını helal et çok yardımcı oldun adamsın

Son düzenleme:
Top Bottom