Neler Yeni

Islemci yuvasındaki teller yamuldu

nemesis08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet erdem
Islemci yuvasindaki 2 tel yamuldu. Tamiri olur mu ? asus prime h410m f
IMG-20221015-WA0028.jpeg

~KİNG~

80+ Bronze
Islemci yuvasindaki 2 tel yamuldu. Tamiri olur mu ? asus prime h410m f Alıntıyı görüntüle
Dostum nasıl beceriyorsunuz anakarttaki pinleri yamultmayı? Hadi işlemci deki pinleri anlarım, vallahi enteresan, bunu yapabilecek nadir kişiler var, saatcilerin kullandığı mercek ve mini cimbiz ile yapıyorlar. Etraftaki bir bilgisayarciya sor bakalım belki yapıyorlardır.

nemesis08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum nasıl beceriyorsunuz anakarttaki pinleri yamultmayı? Hadi işlemci deki pinleri anlarım, vallahi enteresan, bunu yapabilecek nadir kişiler var, saatcilerin kullandığı mercek ve mini cimbiz ile yapıyorlar. Etraftaki bir bilgisayarciya sor bakalım belki yapıyorlardır.
Becerikli bir arkadasim islemcinin sogutucusunu takarken cok zorladi ondan oldugunu dusunuyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tuncay
ince bir işcilik ile sorun olmaz stres yapma yeter kadınların kullandığı ince cımbız ile düzelte bilirsin ama çok dikkat et kırma sakın tatlı sert bir işcilik yapman gerekir geçmiş olsun umarım çözersin arkadaşım

borakok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Altan Bora KÖk
bende yamultmuştum ama benimkiler çok yamulmamıştı kendim düzelim ama bence bir bilgisayarcıya yaptır kırmaktan iyidir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,168
Üyeler
151,512
Son üye
Furkan...
Top Bottom