Neler Yeni

İşlemcim 0.79 GHz'i geçmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mustafa
Arkadaşlar selamın aleyküm Dell Inspiron 15 3521 marka laptopumun özellikleri
İ5 3. Nesil işlemci 1.8 GHz
16 GB 1600 MHz DDR3 RAM
480 GB sata SSD
İntel HD grafik
Bataryam ölü ve şarj adaptörüm orijinal değil bayağı bir dandik. 0.79 GHz üstünü hiçbir türlü göremedim. Youtube'de baktım, forumlara baktım ama çözemedim. Minecraftta bile kasıyor. Sizce sorun nedir, nasıl çözebilirim ? Şimdiden teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynen adaptörün üstündeki değerleri leptopun üstündeki volt ve amper değerleri eşleşmiyorsa adaptörde olabilir sorun
Laptop ve adaptör birebir eş özellikte ama adaptör nasıl diyim bayağı dandik bir şey. Önceki orijinal adaptör bunun 2 katı ağırlıkta. Sizce bu olabilir mi sebebi (teşekkür ederim)

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Efe Aksu
Laptop ve adaptör birebir eş özellikte ama adaptör nasıl diyim bayağı dandik bir şey. Önceki orijinal adaptör bunun 2 katı ağırlıkta. Sizce bu olabilir mi sebebi (teşekkür ederim)
olabilir siz yinede ilk dediğimi yapın nihai performansı açın deneyin bi

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
olabilir siz yinede ilk dediğimi yapın nihai performansı açın deneyin bi
Dediğinizi yaptım hiçbir şey değişmedi, sorun adaptörde galiba orijinalini nereden bulabilirim ya da orijinale yakın performans vereni
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olabilir muhtemelen vadettiğini veremiyordum ve bu şekilde kullanmak cihazda zarar verir
Teşekkür ederim yeni adaptör ve batarya alacağım artık orijinal ya da ona yakınını

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Efe Aksu
Dediğinizi yaptım hiçbir şey değişmedi, sorun adaptörde galiba orijinalini nereden bulabilirim ya da orijinale yakın performans vereni

Teşekkür ederim yeni adaptör ve batarya alacağım artık orijinal ya da ona yakınını
adaptör olabilir o zaman fakat bende bilmiyorum nereden alabileceğinizi

TİTAN.

80+ Platinum

batarya almana gerek yok önceliğin adaptör olsun

Top Bottom