Neler Yeni

Yardım İşlemcim fansız çalışır mı sorun yaşar mıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
image.jpg
bu gün AMD Ryzen 5 5500 siparişim geldi sitede Tray felan yazmıyodu soru cevap bölümünde fan dahil mi yazıyordu soruya evet şeklinde cevap vermişler ama bana gelen hem kutusuz hem fansız ve ardından ilanı kaldırdılar aldığım site Hepsiburada satıcının 9.8 puanlaması vardı ben bunu ne yapmam mantıklı olur gidip bir fan alıp kullanayım mı yoksa iade mi edeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

image.jpg
bu gün AMD Ryzen 5 5500 siparişim geldi sitede Tray felan yazmıyodu soru cevap bölümünde fan dahil mi yazıyordu soruya evet şeklinde cevap vermişler ama bana gelen hem kutusuz hem fansız ve ardından ilanı kaldırdılar aldığım site Hepsiburada satıcının 9.8 puanlaması vardı ben bunu ne yapmam mantıklı olur gidip bir fan alıp kullanayım mı yoksa iade mi edeyim
Fansız kullansam yanma gibi sorun yaşar mıyım en azından öylesine bi denesem

nixon52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
şahin aslantaş
Fansiz kullanma eğer uyguna aldıysan stok fanı 100 lira bende var kargolayabilirim uyguna yada güzel bı fan alırsın 400 500 e kullanırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fansiz kullanma eğer uyguna aldıysan stok fanı 100 lira bende var kargolayabilirim uyguna yada güzel bı fan alırsın 400 500 e kullanırsın
Hocam şimdi kule tipi soğutuculara bakıyorum eğer aklıma yatmazsa sana geri dönücem

innata

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Onur Erçakır
Ben fansız çalıştırdım 1 kere işlemciyi. Bunun gibi orta halli bir işlemciydi. Çalıştı ve 60 derecede windowsa girdi. Ancak sıcaklığını ortama veremediği için 60 derecede kaldı. Çalıştıkça sıcaklık 60 ı üzerine eklenip 100 civarında pc kendini kapatır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Alıntıyı görüntülebu gün AMD Ryzen 5 5500 siparişim geldi sitede Tray felan yazmıyodu soru cevap bölümünde fan dahil mi yazıyordu soruya evet şeklinde cevap vermişler ama bana gelen hem kutusuz hem fansız ve ardından ilanı kaldırdılar aldığım site Hepsiburada satıcının 9.8 puanlaması vardı ben bunu ne yapmam mantıklı olur gidip bir fan alıp kullanayım mı yoksa iade mi edeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fansız kullansam yanma gibi sorun yaşar mıyım en azından öylesine bi denesem
Fansız 2 dakikadan fazla calıstıramazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamdır o zaman hiç montaj dahi yapmıyorum çok teşekkürler aydınlattınız

Top Bottom