Neler Yeni

Çözüldü✓ İşlemcim i7 11700kf rtx 2060 super 8 gb darboğaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kemal
İşlemcim i7 11700kf rtx 2060 super 8 gb ile çok darboğaz olur mu sıkıntı yaşarmıyım pc deki parçalara zarar gelirmi

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Murat Cemal
Darboğaz senin işlemcinin 50 fps kare işleyebilecekken senin ona en fazla 90 fps verebilecek bir kart almış olmana rağmen 50 fps almandır.
bir sıkıntı olmaz kart temiz ve kondisyonu iyi ise

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Darboğaz senin işlemcinin 50 fps kare işleyebilecekken senin ona en fazla 90 fps verebilecek bir kart almış olmana rağmen 50 fps almandır.
bir sıkıntı olmaz kart temiz ve kondisyonu iyi ise
Kart 0 temiz 8 gb rtx 2060 super yani pek darboğaz yapmaz 0 aldım hazır sistem aldım korktum işlemci ile ekran kartı arasında devasa fark var diye

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Murat Cemal
Kart 0 temiz 8 gb rtx 2060 super yani pek darboğaz yapmaz 0 aldım hazır sistem aldım korktum işlemci ile ekran kartı arasında devasa fark var diye
kaça aldın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

o kart 2020'de çıktı, 0 satışta var mı bilmiyorum ama bulsan bile fiyatı pekte uygun değil. 0 konusunda kandırılmış olabilirsiniz belki ama umarım fiyatı uygundur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kemal
kaça aldın?

o kart 2020'de çıktı, 0 satışta var mı bilmiyorum ama bulsan bile fiyatı pekte uygun değil. 0 konusunda kandırılmış olabilirsiniz belki ama umarım fiyatı uygundur.
HaIr sistem aldım o yüzden 0 olarak geldi kaça ekran kartı kaça geldi bilmemede inş bi sıkıntı çıkmaz bazıları çok çok darboğaz olur felan dediler korktum

Ama 4 5 gün sonra gelicek

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Murat Cemal
HaIr sistem aldım o yüzden 0 olarak geldi kaça ekran kartı kaça geldi bilmemede inş bi sıkıntı çıkmaz bazıları çok çok darboğaz olur felan dediler korktum
dostum komple kaç verdin sisteme?

Ama 4 5 gün sonra gelicek
i7 11700kf'nin yanında zayıf kalmış, o işlemciye çok daha güçlü kartları takabilirlerdi. 2060S'nin 0 olduğu konusu komik, 0 bir kart olabilir lakin bu kart çıkalı neredeyse 4-5 sene olmuş çok zor

HaIr sistem aldım o yüzden 0 olarak geldi
internette satılan bazı hazır sistemlerin içinde 2. el ekran kartı - işlemci olabiliyor haberiniz olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kemal
dostum komple kaç verdin sisteme?

i7 11700kf'nin yanında zayıf kalmış, o işlemciye çok daha güçlü kartları takabilirlerdi. 2060S'nin 0 olduğu konusu komik, 0 bir kart olabilir lakin bu kart çıkalı neredeyse 4-5 sene olmuş çok zor

internette satılan bazı hazır sistemlerin içinde 2. el ekran kartı - işlemci olabiliyor haberiniz olsun
Sete komple 40 k idi ram felan 32 gb kasanın her parçası çok iyi ekran kartı dediniz gibi zayıf kaldı ama 1 yıl sonra değiştircem şimdilik idare etsin

Bide mağzandan aldık

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Murat Cemal
Sete komple 40 k idi ram felan 32 gb kasanın her parçası çok iyi ekran kartı dediniz gibi zayıf kaldı ama 1 yıl sonra değiştircem şimdilik idare etsin

Bide mağzandan aldık
Çok sağlam kazık yemişsiniz geçmiş olsun, 40k'ya komple çok daha iyi hazır sistemler vardı keşke bir konu açsaydınız burada

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kemal

Bide mağzandan aldık

Çok sağlam kazık yemişsiniz geçmiş olsun, 40k'ya komple çok daha iyi hazır sistemler vardı keşke bir konu açsaydınız burada
Hocam başka şansım yoktuda sağlık olsun normalde sistem daha ucuzda 10 k taksit bedeli mağlum o yüzden pahalıya geldi yinede pahalıda başka pc alma şansı yoktu

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,374
İsim
Hacı
Darboğaz olmaz.

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Murat Cemal
Hocam başka şansım yoktuda sağlık olsun normalde sistem daha ucuzda 10 k taksit bedeli mağlum o yüzden pahalıya geldi yinede pahalıda başka pc alma şansı yoktu
Anlıyorum,internet alışverişine özelliklede öğrenciysen ailen sıcak bakmamış olabilir. Sıkma canını benim bi arkadaş rx 580 + i7 6700 işlemciye 15k verdiydi🤣
Iyi bir soğutu varsa bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kemal
Anlıyorum,internet alışverişine özelliklede öğrenciysen ailen sıcak bakmamış olabilir. Sıkma canını benim bi arkadaş rx 580 + i7 6700 işlemciye 15k verdiydi🤣
Iyi bir soğutu varsa bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Arkadaş benimle aynı sorunu yaşamız evet ailem sanala güvenmedi için bunu almak zorunda kaldım bide sıvı soğutma var baya bi iyi

Top Bottom