Neler Yeni

ISO Dosyası Ayrıştırma Hatası

Nopoleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Boyraz
Merhaba arkadaşlar
laptop um kötü olduğundan ona linux mint kurmak istedim ancak daha önceden isosunu kurduğum flasımı boot ekranında görmedi ve herhangi bir şekilde göstertemedim.
onun için daha önceden win 10 kurduğum bir usb belleği kullanmak istedim biçimlendirdim ve içine linux minti yazdırmak için rufusu açtım her şey iyi gidiyordu taaki o hatayı alana kadar
ISO AYRIŞTIRMA hatası diye sonra usbnin bağlantısı koptu çıkar tak yapıncada biçimlendirme istedi.
bilgisi olan yardımcı olabilirse çok memun olurum teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Tugay Bozkurt
Merhaba arkadaşlar
laptop um kötü olduğundan ona linux mint kurmak istedim ancak daha önceden isosunu kurduğum flasımı boot ekranında görmedi ve herhangi bir şekilde göstertemedim.
onun için daha önceden win 10 kurduğum bir usb belleği kullanmak istedim biçimlendirdim ve içine linux minti yazdırmak için rufusu açtım her şey iyi gidiyordu taaki o hatayı alana kadar
ISO AYRIŞTIRMA hatası diye sonra usbnin bağlantısı koptu çıkar tak yapıncada biçimlendirme istedi.
bilgisi olan yardımcı olabilirse çok memun olurum teşekkürler
Merhaba, Daha önce bu hata ile windows bot ederken karşılaşmıştım çözümü flash bellek değiştirerek çözmüştüm.
Rufus bot ayarlarının ss'ini yüklermisiniz yinede kontrol edelim.

Nopoleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Boyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba, Daha önce bu hata ile windows bot ederken karşılaşmıştım çözümü flash bellek değiştirerek çözmüştüm.
Rufus bot ayarlarının ss'ini yüklermisiniz yinede kontrol edelim.
sorunu çözdüm ancak konuyu kapatmayı bilmiyorum o yüzden kapatamadım. isterseniz çözümü mü anlatayım
sadece bilgisayar değiştirdim ve düzeldi :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,357
Üyeler
141,123
Son üye
wakhg
Top Bottom