Neler Yeni

İstanbul Acer teknik servis

Exdcedy

80+
İstanbul'da acerin resmi teknik servisi varmı internette pek bulamadım

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Alper GÖK

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
uğur demirel
İstanbul'da acerin resmi teknik servisi varmı internette pek bulamadım
leptop ram ssd ilavesi yapcaksan nitro serisi için cihaz zarar vermeden içini actirip ram ssd ilavesi yaptırabilirsiniz garantideden cıkmıyor dedi müşteri hizmetleri

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
leptop ram ssd ilavesi yapcaksan nitro serisi için cihaz zarar vermeden içini actirip ram ssd ilavesi yaptırabilirsiniz garantideden cıkmıyor dedi müşteri hizmetleri
İyiymiş.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
uğur demirel

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Alper GÖK
Termal macun değişiminden para alirlarmi
Eğer 2 yıllık garantisi devam etmekte ise termal macun değitirmenize gerek yoktur sanırsam emin değilim ama sizler yine arayıp temin ederseniz daha iyi olacaktır macun değişimi yapmıyorlar diye biliyordum eğer cihazda aşırı ısınma performans kaybı vs. şeyler yok ise.

Exdcedy

80+
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CLP79D6F/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1 ben bunu aldım 3 4 gün oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

leptop dikkatli bakarsan güvenlik bandı yoktur
Nasil yani

Eğer 2 yıllık garantisi devam etmekte ise termal macun değitirmenize gerek yoktur sanırsam emin değilim ama sizler yine arayıp temin ederseniz daha iyi olacaktır macun değişimi yapmıyorlar diye biliyordum eğer cihazda aşırı ısınma performans kaybı vs. şeyler yok ise.
Bugün valorant oynarken işlemci 88 derecede diye gösterdi turbo fan açınca düştü biraz düşündürdü yaz geliyo hem bu havalarda böyleyse bı degistirmem gerek diye düşündüm alalı 8 9 ay oldu

Exdcedy

80+
Zaten 8 GB ram var yetmiyo artık onu 16 yapmam lazım

leptop almıştım senin gibi ram ssd ilave yaptırmak istiyordum servis bana uzak müştiri hizmetleri aradım cihaz zarar vermeden ram ssd ekliyebilirsin dedi
Anladım teşekkür ederim

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Alper GÖK
Nasil yani

Bugün valorant oynarken işlemci 88 derecede diye gösterdi turbo fan açınca düştü biraz düşündürdü yaz geliyo hem bu havalarda böyleyse bı degistirmem gerek diye düşündüm alalı 8 9 ay oldu
İşlemci nedir ? Veyahut sistemini benimle paylaşabilir misin ?

Top Bottom