Neler Yeni

Çözüldü✓ İSTANBUL Anadolu yakası Laptop kurabilecek

Leonard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
İsmail Öztürk
Dostlar selam. Yeni aldığım Laptop kurulumunu bir türlü yapamadım. Bios'dan Windows yükleyeceğim flaşı görmüyor. Tanıdık bilgisayarcısı, yada ben yardımcı olacak birisi var mı aramızda? İst Anadl

• Beğen
Reaksiyonlar: Pala

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,789
İsim
Emre Zengin
Dostlar selam. Yeni aldığım Laptop kurulumunu bir türlü yapamadım. Bios'dan Windows yükleyeceğim flaşı görmüyor. Tanıdık bilgisayarcısı, yada ben yardımcı olacak birisi var mı aramızda? İst Anadl
Laptop modelin nedir? USB'ye eksiksiz şekilde Windows'u yazdırdın mı?

Leonard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
İsmail Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop modelin nedir? USB'ye eksiksiz şekilde Windows'u yazdırdın mı?
Acer Nitro 5 Sanırım usb'de sorun var. Arkadaşımdan rica ettim ondan aldım. Elimde başka pc yok. Ne yapabilirim? Laptop geleli 2 gün oldu, hiç bir kontrolünü gerçeklestiremedim. İade süresi bitmeden kontrollerini yapmak istiyorum.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,789
İsim
Emre Zengin
Acer Nitro 5 Sanırım usb'de sorun var. Arkadaşımdan rica ettim ondan aldım. Elimde başka pc yok. Ne yapabilirim? Laptop geleli 2 gün oldu, hiç bir kontrolünü gerçeklestiremedim. İade süresi bitmeden kontrollerini yapmak istiyorum.
Acer Nitro bende de var. Laptop bana ilk geldiğinde F12 tuşuylaydı Boot sanırım ama BIOS'tan Boot Menü ayarı kapalıydı. BIOS'tan onu açtın mı acaba?

Leonard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
İsmail Öztürk
Acer Nitro bende de var. Laptop bana ilk geldiğinde F12 tuşuylaydı Boot sanırım ama BIOS'tan Boot Menü ayarı kapalıydı. BIOS'tan onu açtın mı acaba?
Evet hocam açtım. YouTube'daki videoların hepsini teker teker izledim. En son F12 boot menüsüne geldiğinde asla flash diski görmüyor. Bu durum beni cidden sinirlendirdi. Yapabileceğim başka bir şeyde yok. Acaba İstanbul İçi güvenilir bildiğin bilgisayarci var mı?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,789
İsim
Emre Zengin
Evet hocam açtım. YouTube'daki videoların hepsini teker teker izledim. En son F12 boot menüsüne geldiğinde asla flash diski görmüyor. Bu durum beni cidden sinirlendirdi. Yapabileceğim başka bir şeyde yok. Acaba İstanbul İçi güvenilir bildiğin bilgisayarci var mı?
İstanbul içi maalesef bilmiyorum. Elinde başka bilgisayar olsa Windows'u tekrardan yazdırma konusunda yardımcı olurdum. USB'yi farklı portlarda da denedin di mi?

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
Pala
avrupa yakasındayım knk

Sazkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Sazkara
Birisi video yapmıştı itopyadan Freedos olarak laptop alımış, Sistem kurduğu için iade almamışlar. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Leonard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
İsmail Öztürk
İstanbul içi maalesef bilmiyorum. Elinde başka bilgisayar olsa Windows'u tekrardan yazdırma konusunda yardımcı olurdum. USB'yi farklı portlarda da denedin di mi?
Evet hocam 3 girişide denedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

avrupa yakasındayım knk
Ne tarafındasın gelebilirim halledebilirsen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birisi video yapmıştı itopyadan Freedos olarak laptop alımış, Sistem kurduğu için iade almamışlar. Ne kadar doğru bilmiyorum.
İtopyadan almadım hocam

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,662
İsim
Yavuz
Nerdesin

Top Bottom