Neler Yeni

İstanbul için hatta türkiye geneli için daha iyi olacak

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
İstanbul için ve hatta türkiye geneli için CHP nin daha hayırlara vesile olacağına cani gönülden inanıyorum.. Gençler, ve Emekliler artık herkes neyin ne olduğuna ve nasıl ilerlediğini anladı... Umarım daha güzel günler göreceğiz..

Son düzenleme:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Oğuz
Varsa yoksa İstanbul. Keşke diğer şehirler de gelişebilse.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seçimden sonraki ilk günün sabahı dışarı çıktığımda kadınlar evlerinin balkonun bir birlerine mutlu mesutlu konuşuyorlardı kazandık daha iyi oldu olacak vs. Bu bile gurur verici ilk defa mahallemin yüzü güldü
Varsa yoksa İstanbul. Keşke diğer şehirler de gelişebilse.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Oğuz
Ayrıca şu da var:
Yerel seçimlerde CHP önde olmuş olabilir çünkü belirleyen sadece oranın halkı fakat genel oylara bakıldığında çoğu ili yakın olarak CHP almış veya çoğu ili yakın olarak AKP almış (İstisnalar hariç)
AKP
MHP
Yeniden Refah
DEM Parti
Bu dört partinin oylarına baktığımızda 81 il dahilinde %50 den fazla oy almışlar.
Ülke bu durumdayken bile bu partilerden %50'den fazla oy çıkabiliyorsa bence düzelmişiz diyemeyiz.
Herkes seviniyor fakat yarın olası bir cumhurbaşkanı seçiminde AKP'nin tekrar seçilmeyeceği belli bile değil. Erdoğan bile olmasa yerine gelecek daha berbat birini yine seçebilirler.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
İstanbul için ve hatta türkiye geneli için CHP nin daha hayırlara vesile olacağına cani gönülden inanıyorum.. Gençler, ve Emekliler artık herkes neyin ne olduğuna ve nasıl ilerlediğini anladı... Umarım daha güzel günler göreceğiz..

Belediye başkanımızı halâ kötüyenler var onlar için aşağıya dipnot bırakıyorum:
Alıntıyı görüntüle
MAX CHP seçmeni

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayrıca şu da var:
Yerel seçimlerde CHP önde olmuş olabilir çünkü belirleyen sadece oranın halkı fakat genel oylara bakıldığında çoğu ili yakın olarak CHP almış veya çoğu ili yakın olarak AKP almış (İstisnalar hariç)
AKP
MHP
Yeniden Refah
DEM Parti
Bu dört partinin oylarına baktığımızda 81 il dahilinde %50 den fazla oy almışlar.
Ülke bu durumdayken bile bu partilerden %50'den fazla oy çıkabiliyorsa bence düzelmişiz diyemeyiz.
Herkes seviniyor fakat yarın olası bir cumhurbaşkanı seçiminde AKP'nin tekrar seçilmeyeceği belli bile değil. Erdoğan bile olmasa yerine gelecek daha berbat birini yine seçebilirler.
Mansur yavaş yakışır 👋

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Chpnin kazandığı 10+ il ve ilçede hem Akp hem de Mhp aday çıkarmış. Bana daha çok planlı bir şey gibi geldi.

Ayrıca parti değil aday önemli bir seçimdi. İcraatini gerçekleştirene bile oy atılmamış.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
2 satır ne güzel konuşmuşsun. Gerek var mı 3. satırdaki yazdıklarına ?
Gerek olduğunu düşünüyorum çünkü. İbb'nin kent lokantasında'ki ucuzluğun sebebini şimdide at etine bağlamışlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Masur yavaş, özgür özel, ve imamoğlu bu içlü çok güçlü

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Gerek olduğunu düşünüyorum çünkü. İbb'nin kent lokantasında'ki ucuzluğun sebebini şimdide at etine bağlamışlar
Milleti gereksiz yere kışkırtıyorsun. Fenerbahçe şampiyonluğu gibi hayatınız var zaten laf eden yok. İllaki birbirinin kuyusunu kazmak için bir ton yalan/palavra atılacak. Sen burda ağla kudur yazarak sadece 20 yıllık hayatında bir kere yaşadığın hazzı tatmin etmekten başka bir şey yapmıyorsun. Umarım programlarda daha önce vaad ettiklerini hatırlamıyorum diyeceğine gözle görülür icraatlerine devam eder. Hepimizin hakkında hayırlısı.

Emsal

80+ Silver
Milleti gereksiz yere kışkırtıyorsun. Fenerbahçe şampiyonluğu gibi hayatınız var zaten laf eden yok. İllaki birbirinin kuyusunu kazmak için bir ton yalan/palavra atılacak. Sen burda ağla kudur yazarak sadece 20 yıllık hayatında bir kere yaşadığın hazzı tatmin etmekten başka bir şey yapmıyorsun. Umarım programlarda daha önce vaad ettiklerini hatırlamıyorum diyeceğine gözle görülür icraatlerine devam eder. Hepimizin hakkında hayırlısı.
Akparti kaybetti , erdoğan tam bir yenilginin duygusunu ilk defa yaşadı , çok uzun süredir iktidarda olan ve ona oy verenler yenilgi duygusu yaşadı ve de sürekli şişen enaniyetleri gitgide artan gururları kırıldı , yenilmez bir lider portresi çizilen Erdoğan hem kendisi hem de seçmenleri her insanın fâni,aciz ve güçsüz olduğu gerçeğini iliklerine kadar hissederek bundan yüksek dersler çıkarıp insanlara düşmanlık beslememeği her insanın aynı olduğu sağcı solcu vs gibi kalıpların manasızlığı gibi noktalardan kendine dersler çıkarması gerekiyor diye düşünüyorum

CHP ve oy verenler ise 1945 ten sonra ilk defa gerçek tamami ile bir galibiyet hissi yaşamış oldu(%25lik kesim} , sürekli yenilen ve gitgide bir sendrom haline giren bu kesim için ise yeniden ümitlenmeye bir vesile oldu tamamen ümitlerini kesmek üzere olan seçmenler bir ferahlama penceresi buldu ve o pencereden şimdi daha ümitli bakıyorlar hayata

Lâkin bana kalırsa zaten ümitlerini kesmek ülkenin her şeyi ile batık bir halde olduğunu düşünmek gitgide her şeyin daha kötü olacağını düşünmek başlı başına büyük bir yanlış , dış dünyanın ,telefon, televizyon ve haberlerin oluşturduğu sanal dünyanın içinde kendini kaybedip algıların ortasında kendini bulamayıp gerçek olmayan şeylerle ümitsizliğe düşüp aslında hayali olan ve ona dayatılan sahte dünyayı gerçek zannedip ümitsizliğe düşmesi çok hakikatsiz duruyordu
çünkü insan açsa dahi parasızsa dahi ümitli olabilir ve hayattan lezzet alacak çok şey bulabilir bir kuşu beslemek gibi, bir çocuğa yardım etmek gibi vs

İşte CHP ye oy verenlerin de ders çıkarması gereken nokta ise hayata baktığı ve kandığı ve kandırıldığı her şeyin kötüye gittiği geleceğin daha da kötü olacağı herkesin cahil olduğu ve ülkenin çoğundan üstün olduğu vs gibi noktaların yanlışlığından ders alıp da tekrar ümitsizlik kuyusuna düşerse , beğenmediği ve üstün olduğunu düşündüğü her insan ondan daha fazla uzaklaşacak ve de kendi ümitsiz dünyasında devam edicek hayata ve belki bi 80 sene daha bekleyecek
Arkadaş bu mesajdan dahi alındı ve bu konuyu açtı yani attığım değerlendirme nasıl yanlış anlaşılır ve nasıl tam zıddına davranılırın uygulamalı gösterimi oldu bence

Top Bottom