Neler Yeni

İstanbul kartımı kaybettim yenisini nasıl çıkarırım?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,347
İsim
Olcay akbulut
Konuyu alakasız bi yere mi açtım doğru bi yere mi açtım bilmiyorum lakin cebimi etkileyeceği için finans kısmına açmak mantıklı geldi.

Benim istanbul kartım kayboldu ve öğrenci kartı idi, yenisi çıkarttırmayı biliyorum lakin ben mezun olduğum için öğrenci belgesi alamıyorum çünkü öğrenci değilim artık. üniversiteye henüz gitmiyorum mezuna kaldım.

Öğrenci kartımı nasıl yeniletebilirim?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İBB beyaz masayı arayarak TC numaran ile kayıt açabilirsin

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
istanbulkart uygulamasından istediğini yapabiliyorsun. ister kartı iptal et . ister yeni kart çıkar .

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Mezuna kalanlar alamıyor diye biliyorum

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Konuyu alakasız bi yere mi açtım doğru bi yere mi açtım bilmiyorum lakin cebimi etkileyeceği için finans kısmına açmak mantıklı geldi.

Benim istanbul kartım kayboldu ve öğrenci kartı idi, yenisi çıkarttırmayı biliyorum lakin ben mezun olduğum için öğrenci belgesi alamıyorum çünkü öğrenci değilim artık. üniversiteye henüz gitmiyorum mezuna kaldım.

Aktif ogrenci degilsen cikartilmiyor diye biliyorum ama bir sor belki 1 2 yil sans taniyorlardir

DeoNade

80+ Bronze
İstanbulkart web adresinden üyelik bilgilerin ile giriş yaptıktan sonra kayıp kart bedelini ödedikten sonra tekrardan yeni bir kart başvurusu yapıyorsun. Ayrıca yeni kart başvurunu da ödüyorsun sanırım. Mobil uygulamasından da yapabilirsin. Geçmiş olsun.

şahin doğan

80+ Platinum
Mezun olduğun için Öğrenci kartı çıkartamazsın yüksek ihtimal ama şansını dene. Web adresinden başvurabilirsin.

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu

internetten başvurup gayrettepeye gidip alabilirsin

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,347
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstanbulkart web adresinden üyelik bilgilerin ile giriş yaptıktan sonra kayıp kart bedelini ödedikten sonra tekrardan yeni bir kart başvurusu yapıyorsun. Ayrıca yeni kart başvurunu da ödüyorsun sanırım. Mobil uygulamasından da yapabilirsin. Geçmiş olsun.
öğrenci belgesi istiyorlar hocam, kartı buldum bu arada :D evdeymiş meğer ama kedi içinden geçmiş dişlemiş falan böyle kartı -_-

Top Bottom