Neler Yeni

istanbuldan tokata taşınıyoruz iyi birşeymi kötü birşeymi?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,468
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Tokatlı biri olarak söylüyorum arada gidip gördüğüm yer çok alıştığımı söyleyemem. Erbaa'da merkeze yakın yerdeydik. Sakinliği çok iyi insanları sıkıntı değil.

Swixyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
uğur
Tokatlı biri olarak söylüyorum arada gidip gördüğüm yer çok alıştığımı söyleyemem. Erbaa'da merkeze yakın yerdeydik. Sakinliği çok iyi insanları sıkıntı değil.
Ya ucuz ve güzel bir yerde yaşanırsa sıkıntı olcağını düşünmüyorum ama eğer gezilcek yer olmadığı için bunalırsam kötü olur tabii ki

Şöyle denize kıyısı olan bir şehir olsa iyi yapmışsın derdim ama bozkırın ortasında ne yapacan kötü olmuş ✍️

Qmarika

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Efe Doğmuş
burda calışıyorum akşamları oyun oynuyorum cok dışarı cıkan biri değilim ama cıkmazsam sıkılırım arada cıkıyorum 2 haftada 1-2 kez oralarda gezilcek yapılcak bir şey yok burda 5-10 arkadaşım var sıkılrımıyım bunalırmıyım naparım önerilerinizi bekliyorum babamla beraber calışacağım tokattada sizce iyi birşeymi?????
Mesaj otomatik birleştirildi:

update
istanbulda zaman değersiz öyle olmasa lise için gelmek istiyorum ama nasip.

Dušan Tadić

80+ Silver
Hocam çok bir şey bekleme o bölgedeki şehirlerden. Tokat'da epey vakit geçirdim. Irmak kenarı ve Novada dışında vakit geçirip takılabileceğin pek bir yer yok.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,468
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Ya ucuz ve güzel bir yerde yaşanırsa sıkıntı olcağını düşünmüyorum ama eğer gezilcek yer olmadığı için bunalırsam kötü olur tabii ki
Bana göre istanbullu bir insan köy tarzı yerlerde yapamaz. Maks denizli vesaire.

Gird4p

80+
Tokat adamdır, en azından yalnız kalacak adam bulur, güzel yemekler yer keyfine bakarsın. Kaldı ki benim hayatta karşıma çıkan en delikanlı adamlar Tokat ve Sivas'lıydı. Adamı da hastır. Doğal güzellikleri de boldur. Bakma Doğudakilere misafirperver edebiyatı yaptıklarına. Tokat'ın eline su dökülmez insaniyet konusunda.

~helloworld

80+ Bronze
tokatlıyım merkezdeyim ben şehirimden memnunum

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bana kalırsa en güzelini yapıyorlar o keşmekeşten kaostan kurtulmuş oluyorsunuz sessiz sakin mis gibi zaten evden çıkmıyomuşun pek senin için değişen bişey de olmayacak klüple barla işi olan adam da değilsin belli ki

Swixyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
uğur
Bana kalırsa en güzelini yapıyorlar o keşmekeşten kaostan kurtulmuş oluyorsunuz sessiz sakin mis gibi zaten evden çıkmıyomuşun pek senin için değişen bişey de olmayacak klüple barla işi olan adam da değilsin belli ki
Değilim hocam işten eve evden işe gidiyorum ama arada cıkıncada gezileçek biryer olmasını isterdim yani

Bana göre istanbullu bir insan köy tarzı yerlerde yapamaz. Maks denizli vesaire.
Merkezde köyleşme yok öbür ilçelerinde var mesela tokatta hayat ucuz o dikkatimi çekti istanbuldan oraya gidince rahat bir şekilde herşeyi alabilçek güçte oluyor

istanbulda zaman değersiz öyle olmasa lise için gelmek istiyorum ama nasip.
İstanbulda yaşıyoruzda ne oluyorki sabah8 akşam 9 tek katkısı gitmek istersen bi pazar günü gezilecek çok yer buluyorsun gidincede trafikten pişman oluyorsun

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,468
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Değilim hocam işten eve evden işe gidiyorum ama arada cıkıncada gezileçek biryer olmasını isterdim yani

Merkezde köyleşme yok öbür ilçelerinde var mesela tokatta hayat ucuz o dikkatimi çekti istanbuldan oraya gidince rahat bir şekilde herşeyi alabilçek güçte oluyor

İstanbulda yaşıyoruzda ne oluyorki sabah8 akşam 9 tek katkısı gitmek istersen bi pazar günü gezilecek çok yer buluyorsun gidincede trafikten pişman oluyorsun
Eğer asgari kazancınız oraya gidince değişmezse iyi. Öbür türlü oradaki kazançlar fiyatlarla orantılı oluyor diye biliyorum.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Kiralar vesaire 2 3 yılda çok yükselmesine rağmen yine istanbul kadar değil. Tokatın ilçesinde 800 900e 3+1 evde oturuluyordu. Bundan 2 sene önce

Swixyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
uğur
Eğer asgari kazancınız oraya gidince değişmezse iyi. Öbür türlü oradaki kazançlar fiyatlarla orantılı oluyor diye biliyorum.
Orda evimiz var aylık gelir 80-900K arası oraya gidincede aynı işi yapıcaz ama heyecan vae

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,548
Üyeler
158,131
Son üye
azizs11
Top Bottom