Neler Yeni

istediğim özelliklerde laptop bulamıyorum

FreMoniC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk Çamlıca
Bütçe
18000
Merhabalar
Üniversiteler açılacak yakında bildiğiniz gibi ve şehir dışında gideceğim için laptopa ihtiyacım var ama istediğim şekilde bir laptop bulamıyorum lütfen yardımcı olun.
istediğim genel özellikler: En az İ5 işlemci, 4gb ekran kartı, en az 16 gb ram, 512 ya da 1 tb ssd.

Daha çok intel ve Nvdia tercihimdir. AMD işlemciler ya da ekran kartları hakkında bilgi sahibi değilim fakat önerebilirsiniz teşekkürler.
Son olarakta baktığım sitelerde vs sürekli 8 gb ram'e sahip laptoplar var yükseltme imkanımız var mıdır ya da yükseltebilecek güvenilir bir teknik servis.
yardımlarınız ve ayırdığınız zaman için teşekkür ederim iyi günler.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,456
İsim
Fatih

Bakabilirsin.

FreMoniC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk Çamlıca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bakabilirsin.
önerdiğin laptoplar fazlasıyla hoşuma gitti gayette yeterli fakat ikisinin arasında ne gibi bir fark var ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu laptoplar da gayet güzel fakat Aceri çok beğenmiyorum asus gibi bir marka varken aceri düşüneceğimi sanmıyorum teşekkür ederim

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
önerdiğin laptoplar fazlasıyla hoşuma gitti gayette yeterli fakat ikisinin arasında ne gibi bir fark var ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu laptoplar da gayet güzel fakat Aceri çok beğenmiyorum asus gibi bir marka varken aceri düşüneceğimi sanmıyorum teşekkür ederim
Asus gibi marka varken diyorsun da hocam modele bakıyor soğutma performansı. Az önceki konuya bir göz at derim.

FreMoniC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk Çamlıca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus gibi marka varken diyorsun da hocam modele bakıyor soğutma performansı. Az önceki konuya bir göz at derim.

Asusun genel laptoplarında böyle bir sorun var mı peki bilginiz var mı acaba. fazla ısınmasını ben de istemem tabii ki

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhabalar
Üniversiteler açılacak yakında bildiğiniz gibi ve şehir dışında gideceğim için laptopa ihtiyacım var ama istediğim şekilde bir laptop bulamıyorum lütfen yardımcı olun.
istediğim genel özellikler: En az İ5 işlemci, 4gb ekran kartı, en az 16 gb ram, 512 ya da 1 tb ssd.

Daha çok intel ve Nvdia tercihimdir. AMD işlemciler ya da ekran kartları hakkında bilgi sahibi değilim fakat önerebilirsiniz teşekkürler.
Son olarakta baktığım sitelerde vs sürekli 8 gb ram'e sahip laptoplar var yükseltme imkanımız var mıdır ya da yükseltebilecek güvenilir bir teknik servis.
Bunu öneririm. İşlemci daha birkaç ay önce çıkan 6. nesil Ryzen, RAM DDR5, ekran kartı gayet iyi.

Tek eksiği 8GB RAM olması onu da sonradan yükseltebiliyorsun.

Ya da bütçe 18K demişsin tüm bütçeyi kullan bunu al. RAM 16GB ve işlemci R7 6800H serisi. Kalanı HP ile benzer.

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Bunu öneririm. İşlemci daha birkaç ay önce çıkan 6. nesil Ryzen, RAM DDR5, ekran kartı gayet iyi.

Tek eksiği 8GB RAM olması onu da sonradan yükseltebiliyorsun.
Hocam bu modele ben de bakıyorum diğer victuslarla aynı mıdır acaba soğutması falan? kasası aynı gibi duruyor altını da göremiyoruz gerçi de. Ddr5 4800 mhz ram oluşu beni de cezbetti.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,788
İsim
Bilal Tepe
İ5 12500h daha iyi ryzen 7 6800h dan tek ve çoklu çekirdekte

Burka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Burak Turucu
Merhabalar

FreMoniC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk Çamlıca
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,840