Neler Yeni

İstemeden 2 sistem birden aldım.

Efe Alper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Efe Talha Alper
İkisinden birini 13k'ya falan satarsın rahat. Hem kar da etmiş olursun.

ConquerorXIV

80+ Gold
sinerji sisteminin psu'su dandik şahsen ben o sistemi tercih etmem

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Abdullah'ın paylaştığı F/P sistemi satın alamam, stoklara yetişemem diye Sinerji'nin Freya isimli sistemini aldım. Sonra 20:00'da Abdullah'ın sistemini alabiliyor muyum diye bakarken aldım. İstemeden 2 bilgisayarım oldu. Şimdi size sorum ben bu fazladan aldığım Sinerji Freya sistemini ne yapayım?
sinerjideki sistemin anakartını DA nın anakartı ıle swapla. a520 anakart lı sistemi 12500-13000 e rahat satarsın

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,763
İsim
Kadir
sinerji olanı rahat 12600 e satarsın da olanı kullanırsın maliyetin 10799 TL olur gençer olanın power supply fsp daha iyi psu sinerjideki hakkında net bilgi bulamadım

ilkersu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlker Önder Bayıcı
sinerjideki sistemin anakartını DA nın anakartı ıle swapla. a520 anakart lı sistemi 12500-13000 e rahat satarsın
Anakartların ikisi de aynı değil mi dostum ben fark göremedim de?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merak edenler için Sinerji Freya sistemini aynı fiyata bir başka kişiye sattım. Yorumlarınız için teşekkürler.

mertxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Mertcan Kör
Sinerji freyayı bende havale ile aldım ödemeyi yapmadım isteyen olursa ulaşsın arkadaşlar yardımcı olayım (kuzenim için alıyodum fakat o gencer gamingi deneye deneye aldı bizde yedek olarak sinerjiyi havale de tuttuk şuan gerek kalmadı)

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
emir yapar

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,248
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Abdullah'ın paylaştığı F/P sistemi satın alamam, stoklara yetişemem diye Sinerji'nin Freya isimli sistemini aldım. Sonra 20:00'da Abdullah'ın sistemini alabiliyor muyum diye bakarken aldım. İstemeden 2 bilgisayarım oldu. Şimdi size sorum ben bu fazladan aldığım Sinerji Freya sistemini ne yapayım?
Kardeşim sinerji sistemi ne yaptın ben iptal ettim ama hazırlanıyora geçmiş

kozmosxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Arda Yılmaz
Sinerji freyayı bende havale ile aldım ödemeyi yapmadım isteyen olursa ulaşsın arkadaşlar yardımcı olayım (kuzenim için alıyodum fakat o gencer gamingi deneye deneye aldı bizde yedek olarak sinerjiyi havale de tuttuk şuan gerek kalmadı)
hocam almak isteyenlere nasıl yardımcı oluyorsunuz tam olarak hesabınızı felan tümüyle ona mı devredeceksiniz ben bilmiyorumda

Can...

80+ Platinum
Sinerji sistemi iade et yada gelince açmadan üste 500 600 tl koy satarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam almak isteyenlere nasıl yardımcı oluyorsunuz tam olarak hesabınızı felan tümüyle ona mı devredeceksiniz ben bilmiyorumda
Niye hesabı devretsin adama ürün gelcek parasını gondereceksin kargo yapacak yada elden alacaksın

Top Bottom