Neler Yeni

İşyerinde Çoğu Sitelere Giremiyorum

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
Merhaba,

İşyerimizde neredeyse tüm siteler yasaklı, örneğin bir ürün için fiyat teklifi alacağım girdiğim site yasaklı. VPN açtığımızda sistem tespit edip otomatik kovuyormuş denemek istemedim, şirket patronu böyle şeylere karşı çok önyargılı ( herkesi youtubeda takılıyor sanıyorlar )

Bunun bir çözümü varsa söyler misiniz en azından işyerine alacağım ürünlere bakabileyim, kendi mobil verim de ofiste çekmiyor.

TİTAN.

80+ Platinum
Merhaba,

İşyerimizde neredeyse tüm siteler yasaklı, örneğin bir ürün için fiyat teklifi alacağım girdiğim site yasaklı. VPN açtığımızda sistem tespit edip otomatik kovuyormuş denemek istemedim, şirket patronu böyle şeylere karşı çok önyargılı ( herkesi youtubeda takılıyor sanıyorlar )

Bunun bir çözümü varsa söyler misiniz en azından işyerine alacağım ürünlere bakabileyim, kendi mobil verim de ofiste çekmiyor.
VPN açınca sistem nasıl kovuyormuş ilk defa duydum
Durumu patrona izah et bu kadar katı olmasın

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
VPN açınca sistem nasıl kovuyormuş ilk defa duydum
Durumu patrona izah et bu kadar katı olmasın
Patronlar kendileri böyle istiyor, Fireball diye bir sistem var oradan hem görüyorlar hem de sistem otomatik kovuyor

spettro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taşkıncan Gülmüş
sistem otomatik neyden kovabilir? Fireball dediğiniz firewall mu?

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Firewall dediğimiz şey bunun için var. Bunun üzerinden erişim verilmeden, sağlamanın bir yolu yok. Bilgi işlem veya kim bakıyorsa onlarla konuşup, belirli sitelere izin verdireceksiniz.

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
mahmut
İşle ilgili bir sıkıntı yaratıyorsa bildirin düzeltsinler. Düzeltmezlerse kendileri bilir, hiç stres olma .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,782
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom